Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az ha az ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha az ha nő megcsalja a férfit, akkor a férfi kidobja rögtön, ugyanakkor ha a férfi csalja meg a nőt, akkor a nő megbocsát neki? Ebben mi az értelem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 17:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs tartásuk a nőknek?? Vagy ennyire "önállóak", hogy nem tudnak hova menni? Inkább választják a megaláztatást csak legyen hol lakniuk ?
2015. nov. 12. 17:29
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
nem minden nő bocsált meg,én nem bocsáltok meg
2015. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarják a pénzt elengedni.
2015. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Mert ha a férfi elég jól néz ki, akkor a nő mindent, de szó szerint mindent megbocsát neki.
2015. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2015. nov. 12. 20:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Orankent bukkannak fel ilyen es ehhez hasonlo kerdesek itt.
2015. nov. 12. 20:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Es a vicc ebben is az hogy felnott 27 eves norol van szo......
2015. nov. 12. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
na már itt tartunk. a nők akkor is rohadjanak meg, ha megbocsátanak. van olyan dolog, amit szerintetek jól csinálnak? :D
2015. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha lefekszik mellettük a fél országgal. azt nagyon szeretik. Minden másba belekötnek.
2015. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

A nők emocionálisabb lények, mint a pasik. Bár mondhatnám azt is, hogy irracionálisabbak. :)

Te pasiként azt látod, hogy "szemét r.bnc, más farka járt benne, nekem már nem kell", ami tök jogos.

Egy nő azt látja, hogy "oké, de szeretem, és azt mondta, többet nem, és hát előtte annyira jó volt..."


Nem értelmet kell benne keresni, ha valaki végiggondolja külső szemlélőként józanul, hogy hát igen, ez itt el van rontva, akkor látja, hogy lépni kell. De aki benne van egy kapcsolatban, az nem az értelmet fogja látni, vagy legalábbis nagyon ritka az olyan.


(Egyébként a fenti erős általánosítás nem csak a nőkre, hanem az érzelmesebb pasikra is vonatkozik. Férfiban is láttam olyat, hogy csalta a nője, viszont fűt-fát megígért, és mennyire sírt, a srác meg hát ugye csak szerette...)

2015. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!