Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan, akinek a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek a felesége rendkívül erős, határozott egyéniség? Nyilván így szerettétek meg, de nem zavaró mások előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a feleséged nagyon öntudatos, intézkedő típus, olyan a házasságban, amit az átlagos felfogás a férfiaktól várna el - ha ilyen felállás mellett működik a kapcsolat, mi annak az oka? Nem zavaró, ugratnak-e emiatt mások, ha igen, miért nem érdekel?

2015. dec. 17. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy baráti házaspár van ilyen. A fiú egy ideig nyelt, évekkel később megcsalta a nőt, egy szelíd, "felnézek rád, mert férfi vagy" típussal, a miértre azt a választ adta, hogy mert ő tisztel, te meg nem. Mivel van két gyerek, így visszament az asszonyhoz, jelenleg párterápiára járnak, és így működik a kapcsolatuk, a feleség folyamatosan nyesegeti határozott jellemét, mert belátta, hogy ezzel férfi nem lesz mellette, max. papucs.
2015. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és mi van szerintetek, ha mindkettő igaz ?egyszerre erős és hangos személyiség a nő, ugyanakkor felnéz a férfira, dicséri, büszke rá ? Csak mert ismerek egy ilyen párt, a férj művész, a nő nem tud hivatás szempontjából semmi különlegesen felmutatni, nincs különleges hobbija vagy tehetsége, szóval büszke rá, hogy ilyen férjet talált. én is gondolkoztam már ezen ,hogy gondot okozhat-e , hogy a nő hirtelen haragú, vitatkozós, türelmetlen, nagyon hangos személyiség (oroszlán amúgy , bár nem nagyon foglalkozom horoszkóppal, de nála pont megjegyeztem ezt, mert tényleg olyan, mint egy oroszlán..)
2015. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

válaszolónak: az a lényeg, hogy tisztelettel beszéljen a nő a férfival és a férfiról mások előtt és kettesben. Tehát ne égesse be, ne degradálja le, ne szólja le.

(a felső esetben ezek mind megtörténtek) szóval ne tegye ezeket sem a mondandója tartalmával sem a stílusával.

Nem a hangosság, sőt talán még nem is a vitázás a lényeg, bár szerintem a sok értelmetlen vita csak szívja el az energiát, hanem hogy milyen az indíték. Van ez a leszólós, leoltós stílus, hogy a férfi a rossz, és akkor ez mindenben benne tud lenni...

biztos érted mire gondolok.

A nő azért van a férje mellett, hogy segítse, nem azért, hogy nyúzza..

2015. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ilyen nő vagyok, de ezt lehet okosan is csinálni. Amióta együtt vagyok a párommal, egyszerű lóti futi fiúból aligazgató lett egy nagy cégnél. Persze mindig az ő egyedüli érdeme volt, és csodálatos képességeinek köszönhet mindent, az mellékes hogy én tettem elé a hirdetéseket és ültettem bogarat a fülébe, hogy mi mindent elérhetne. :) De nem csak a munka, rengeteg nagyszerű dolgot ért el és valósított meg, csak szépen kellett elé vinni és mindig úgy tenni, mintha ő intézte volna el és nem az én ötletem lett volna. Persze nagyon büszke vagyok rá. Azért működik jól, mert én mindenki előtt a végtelen férfiasságát reklámozom, és így ő is örül és magabiztos. De valahogy mindig minden úgy történik mégis csak, ahogy én akarom. :)
2015. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!