Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszabb kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban élő férfiaknál mennyire jellemző, hogy más nőket is figyelnek néha? (facebookon első sorban)

Figyelt kérdés

Nem képeket lájkolgat vagy valami, csak kifejezetten tudatosan rájuk keres, nézegeti az adatlapjukat, ilyesmi. Jellemzően inkább volt barátnőinek az adatlapját, de esetenként idegen, valamelyik ismerős ismerősének a dolgait nézi. Mindezt rendszeresen, gyakori időközönként (hetente többször is akár).


Nem tudom, hogy ez mennyire jellemző, és mennyire reagálom túl. Mert nekem ez rosszul esik, az ilyesmi megkongatja a vészharangokat a fejemben. Megérteném, ha volt osztálytársakat, munkatársakat követne (30 éves) ilyen érdeklődéssel, a volt barátnőket még csak-csak elfogadom, de a vadidegen lányok már sok nekem egy kicsit.


2 éve élünk együtt. Egyébként a kapcsolatunk jó, nem ad okot a bizalmatlanságra.


2015. dec. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a férfiakra jellemző ez, hanem azokra akiknek benne van az agyában a kisördög, hogy ha lenne rá alkalma akkor talán még bele is menne egy felelevenítő kufircra. Persze ha nézegetni, nem garancia arra hogy meg is tenné, vagy az is lehet hogy csak az emlékek kedvéért nézegeti.
2015. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az emlékek részét megérteném, abban az esetben, ha csak az exeket/régi ismerősöket követné. De olyanokat is figyel, akikről biztosan tudom, hogy nem ismeri őket régóta/élőben, és ez az, ami zavar.
2015. dec. 29. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Úr isten ilyen semmit tevő problémákkal ne foglalkozz. Ez szörnyű , hogy ilyeneken kiakadnak az emberek.
2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani sajnos. Van aki simán félrekufircol, van aki csak nagyszájúskodik de nem tenné meg, van aki csak nézelődik, és van olyan is aki se nem nézelődik, se nem gondolkozik azon hogy milyen lenne más nővel minden téren hűséges a párjához, ilyen vagyok én is.

A kérdés az hogy neked mi fér bele, te tudod mennyire zavar hogy a párod nézelődik, lehet ennél nem lépne tovább, lehet igen.... Egyébként sok férfi ilyen azt jobb ha tudod. Nehezen találnál olyat aki nem ezt csinálja, vagy még rosszabb dolgokat.

2015. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!