Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a párom? Már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, egyszer így szeret meg úgy szeret, egyszer meg olyan bicskanyitogatóan viselkedik velem, hogy az hihetetlen.


Mivel együtt élünk, így örök veszekedés-téma a főzés. Ő szökőévente csinál kaját, de azt is csak akkor ha én előtte bevásárolok. Egyébként meg pizzán meg gyroson meg mekis kaján élne...

Állandóan veszekszik velem, hogy miért nem főzök, de amikor főzök, akkor meg csak szapulni tudja a főztömet, pedig semmi baja (anyám, apám, tesóm, és a barátnőim szerint sincs semmi baja), csak hát ő anyuci egyszem drága pici kisfia, aki húslevesen, rántott húson meg pörköltön nőtt fel (az anyja csak ezt a hármat főzi állandóan), de az akármilyen xar lehet (pl a törtkrumpli az olyan folyós volt mint valami szaft, a hús meg tök száraz és ízetlen) két pofára tömi magába, aztán engem meg én vagyok a rossz, mert én nem főzök, hiába mondom neki, hogy egyen amit akar ha az én főztöm annyira ehetetlen...


2016. jan. 3. 13:03
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kicsit defektes szegény.
2016. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit nem szabadna eltűrnöd. Jól összefoglaltad amúgy, anyuci pici fia, az ilyen sajnos soha sem változik. Egyébként szerintem csináld azt, hogy bevásárolsz és főzöl magadnak, aztán ha felhéborodik, akkor megmondod neki, hogy mindig csak becsmérelni tud és te nem fogsz azért fáradni, hogy meghallgasd hogy mi a rossz. Utána rá kell hagyni, továbbra is magadnak főzni, vagy visszavesz az egójából és a gyerekes viselkedésből, vagy folytatja, de ha az utóbbi, akkor kuka a pasi, egy ilyennel nem lehet élni és tervezni.
2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen menjen haza, azt főzessen az anyjával.
2016. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Tálalnék neki egy hatalmas balegyenest, aztán főzzön magára ha nem tetszik amiket te főzöl. .. . Sok nő azt sem tudja mi az a konyha, ő meg ilyesmin veszekszik.. Elég szomorú ezt hallani.
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

" Már nagyon elegem van!"


Akkor miert nem huzol el? vagy ennyire jo az ingyen lakas hogy tursz mindent neki

2016. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek egyébként akik nem képesek szabadulni mert legalább külön élnek a szülői háztól,de most itt nem ez a főkérdés,hát akár együtt is lehet főzni de szerintem egy paraszt az embered!


F

2016. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Suttyó, az anyucit mégsem izélheti meg, ezért vagy te.
2016. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös, rögtön gondolta hogy rólad szól a kérdés.

A helyett, hogy itt leskelődnél, tanulj főzni, vagy viselkedni.

2016. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az amit csak vele tudsz megbeszélni.

Tisztázzátok ki mit szeret enni, hányszor fogtok főzni egy héten és hányszor esztek máshol. Tervezzétek meg előre a menüt és hogy melyik nap ki lesz a szakács. Akkor senkit nem ér meglepetés.

2016. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!