Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan engeszteljem ki a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a párom?

Figyelt kérdés

Minden reggel hamarabb megyek el otthonról, mint a barátom, ekkor ő még pizsamában készülődik, és a héten megemlítette, hogy lehetnék figyelmesebb, ugyanis amikor elköszönök tőle, akkor mindig rálépek a lábujjaira :S A legtöbb cipőm bakancs vagy platformos, így nem nagyon éreztem benne :/ Jó ideje hordom a téli cipőimet, szóval előfordulhatott párszor, nem is értem miért csak most szólt...

Mostmár jobban oda fogok figyelni, és talán nem is haragsszik annyira, de valami mással is ki akarom fejezni, hogy sajnálom a figyelmetlenségem.

Fordult már elő valakivel hasonló?

Ti mit tennétek a helyemben?

21L



2016. jan. 17. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

:D:D

Semmit ne csinálj külön, de mostantól figyelj oda. Inkább fél lépéssel távolabbról köszönj el :)

2016. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

hát ez jó


figyelj oda és adj neki egy hosszú szenvedélyes csókot reggel

2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most szól az az ő baja. Nekem barátom már az első alkalommal szóvá tette volna és lett volna lehetőségem a jövőben figyelni rá. Néma gyereknek... ahogy a mondás tartja. Ne érezd szarul magad emiatt, ő volt a marha. Most már pedig figyelj erre. Ennyi.
2016. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!