Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egészséges az, ha soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges az, ha soha nem megyünk együtt bulizni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy bulizós alkat, inkább szeretek leülni, beszélgetni, szórakozni, inni egy-két sört a cimborákkal. A barátnőm szintén ilyen típus, nem az a tipikus cicababa, nem diszkóba jár, hanem olyan helyekre, ahol ugyanúgy leülhet a barátaival, mint ahogyan én fentebb vázoltam. Azt viszont mégsem akarja SOHA, hogy együtt menjünk, egyszerűen azt gondolom, hogy

a. flörtöl másokkal

b. nem bírnak a barátai, vagy tart attól, hogy én nem bírnám őket... (Mivel a barátai nem ismernek, ezért ez utóbbi jöhetne szóba, de ez alapján pedig én vagyok kibírhatatlan - de akkor minek élünk együtt?)


Én már ezt persze szóvá tettem, meg is lett ígérve, hogy majd megyünk együtt, meg megérti, hogy mi a bajom... Ennek ellenére ma is szigorúan egyedül akart menni, és ment is. Én meg itthon ülök az üres lakásban és a GYAKORIKÉRDÉSEKEN teszek fel egy ilyen jellegű kérdést.

Hát ettől elég szánalmasnak érzem magamat most..



2016. jan. 22. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Titkolni valója van, vagy pedig az is lehet, hogy szégyellne a barátai előtt valamiért.
2016. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe dobnám :D

Bármelyik is igaz,szerintem tré.

Meg hitegesse az anyját..."Bele hazudott a szemedbe"

Meg ki tudja ha már a flört előjött benned lehet meg is csalhat.

Végülis te ismered a barátnődet és ha ez megfordult a fejedbe az már nem pozitív.

2016. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem valószínű, hogy szégyellne, legalábbis ez meg sem fordul a fejemben. Próbálok a mai elfajult világban is férfi maradni, tehát valamilyen szinten a régi értékeket képviselem. (de még mielőtt bárkiben is megfordulna, nem egy vaskalapos hímsoviniszta vagyok) Csak arra célzok, hogy próbálok olyan ember lenni, akire lehet támaszkodni, akinek a karja biztonságot nyújt, aki nem ijed meg az árnyékától, akire lehet számítani...

A flörtölés pedig nem véletlenül fordult meg a fejemben, egyszer szakítottam vele, mert olyan beszélgetéseket találtam a számítógépén. (Okkal néztem meg, amúgy nem szoktam, de akkor rá is hibáztam sajnos.)

2016. jan. 22. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
mi sem megyünk soha együtt bulizni vagy ilyen beülős helyekre. megértem hogy akar egyedül is lenni (mármint nélkülem) mert hetente 4-5 napot együtt vagyunk, ez normális szerintem. nekem nincsenek barátaim akikkel találkozni akarnék, ezért én nem is megyek sehova nagyon. régebben amikor még volt egy közös baráti körünk, akkor többet jártunk el oda együtt, de annak vége lett. ne gondolj rosszra, egyszerűen csak kell neki idő nélküled is. ez normális.
2016. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legyen. Mégis úgy érzem, hogy nem teljesen őszinte velem. Ráadásul én szeretnék a barátaival megismerkedni, nem én vagyok az, aki elrontaná az estét.
2016. jan. 22. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele, hogy meg akartam ismerni a barátait eleinte. ő meg nem akart bemutatni nekik és nem értettem hogy miért, azt hittem szégyell vagy ilyesmi. de aztán most már rájöttem hogy igaza van, én nem érezném jól magam a haverjaival. meg az is mindig zavart régen, amikor még volt a közös baráti körünk, hogy teljesen máshogy viselkedett velem mint amikor kettesben voltunk. és ez nem tetszett. de ez így normális, mert más társaságban máshogy fog viselkedni az ember. te is ilyen vagy meg én is, csak ezt az ember sose veszi észre magán. de ha úgy érzed nem őszinte veled akkor üljetek le beszélgeti.
2016. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam, hogy mások előtt előjön a "két dudás nem fér meg egy csárdában" jelenség. Egymás agyát húzzuk, akár sértődésig. Én pedig sokszor hangsúlyoztam már, hogy tartsunk össze, mindennel szemben, együtt... Ő képes velem úgy beszélni, mintha a kutyája lennék, ha épp valamiben nem egyezünk. Ezt egy kicsit én is átvettem tőle, de abszolút hajlanék az összetartásra, hiszen összetartozunk. Úgy viszont soha nem fog kijönni jól a lépés, ha soha nem megyünk együtt. Pedig én is vágyom a kikapcsolódásra és nekem sincs kialakult baráti köröm egyelőre. Kíváncsi leszek, hogy mit hoz a következő néhány hónap, mert én elterveztem, hogy ha már inni és "bulizni" nem szeretek, legalább érdekes dolgokkal töltsük el az időt. (Szabadulószoba, bowling, íjászat, kirándulás, falmászás, airsoft, csak hogy néhány ötletet említsek a szokásos mozi és kajálda mellett.) Meglátjuk.
2016. jan. 22. 20:38
 8/9 omba ***** válasza:

"de akkor minek élünk együtt?) " - hát ez egy jó kérdés.

Nem kell sülve-főve, de azért, hogy ha a kapcsolat szigorúan kétszemélyes és zárt ajtók mögötti az egyszerűen nem igazi dolog.

2016. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég gáz, hogy nem akar veled menni szórakozni. Bármi is az oka, ez szerintem súlyos problémát jelez a kapcsolatban.
2016. jan. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!