Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most miért paráztam be hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért paráztam be hirtelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok (lány), párommal idén tervezünk házat venni, később eljegyzés, lagzi. 16 éves voltam amikor összejöttünk, ő most 24.

Eddig minden happy volt, alig vártam, hogy végre meglegyen a ház és annyira boldog voltam, hogy végre elkezdhetjük tervezgetni a közös kis életünket.

De ma valami megváltozott bennem.. Olyan gondolataim vannak, hogy pl. nekem akkor most tényleg ennyi volt a fiatalságom, 2 fiúm volt egész életemben?!, vajon tényleg ő az igazi? , milyen lesz elszakadni a szüleimtől, itthon semmi gondom nem volt - és hasonló gondolatok + egy egész napos gyomorgörcs..

Nem tudom honnan jönnek ezek a gondolatok, eddig tényleg nem volt ilyenre példa, biztos voltam a dolgomba... talán kislányként nem ezt álmodtam meg, vagy nem tudom...

Egyébként ez a 4 év alatt volt egy alkalom amikor elbizonytalanodtam abban, hogy valójában szerelmes vagyok e a páromba, akkor tartottunk egy kis szünetet, és őrülten hiányzott, csak sírtam egész nap.

Szerintetek mi a jó fene van velem? :)



2016. jan. 28. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hat rád a média, és túl sokat gyakorizol. Ha így folytatod depressziós leszel.

Ne bánd, hogy nem vagy Q, inkább örülj neki! Ne törődj senkivel, irány előre, és építsd az életed. Ne az erkölcsi fertőnek akarj megfelelni!

2016. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké!
2016. jan. 29. 00:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz. Lépj ki gyorsan, és töröld a regisztrációdat, mert tényleg bajba kerülsz!
2016. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És most ez tényleg csak a médián múlna? :-)
2016. jan. 29. 00:49
 5/15 anonim ***** válasza:
nem... média nélkül is.. nyugi már
2016. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajjjj de meg hagyjál mááár.... :)
2016. jan. 29. 00:56
 7/15 anonim ***** válasza:
naa látom hogy szeretnéd... nem ciki ez.
2016. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha jó dolgod volt otthon, akkor a változás ezért lehet ijesztő, egyik korombeli ismerősöm se akart elköltözni a szülőktől, mert oda a kényelem. Én meg kb egy katonai kiképzésben nőttem fel, amihez képest az önálló élet a végtelen szabadság és korlátlan lehetőségek tárháza. Nézőpont kérdése.
2016. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én most költöztem össze a párommal talán 4 hónapja.


Csak meg ijedtél egy picit. Miért lenne csak ennyi a fiatalságod? :D A "fiatalság" nem abból áll, hogy te vagy a falu biciklije (mindenki megülheti). A fiatalság az például, hogy hajnalig fenn vagy mert átjöttek a barátok iszogatni, annak ellenére, hogy másnap mindenki dolgozik. :D


Készülj föl hogy az elején nehéz lehet. Sok házimunka rád hárul (mosás, főzés, rendrakás). Lehet hogy az elején frusztrált leszel (nekem olyan 2 hét volt) a környezet változás miatt. Lehet az agyadra fog menni néhányszor a párod, meg néha vitatkozni fogtok, hogy ugyan a szennyes a szennyes tartóba kerüljön már végre meg ilyenek.


Jó dolog együtt élni. Én szeretek. Mi most léptünk a 7. közös évünkbe.Én 15 voltam, ami kapcsolatom volt a vőlegényem előtt azt a két srácot csak azért tartottam mert miért ne -szegénykék még a csókig se jutottak-. :D


Nincs semmi baj. Egy kicsit nyugodj le, gondolkodj reálisan. Mellékesen én nem tartom magamat szerelmesnek, az a rózsaszín köd elég hamar elmúlik. Inkább egy sokkal mélyebb tiszta ragaszkodó szeretetről van szó, ami miatt kényszert érez az ember minden kialakuló konfliktus és közös probléma megoldására.


22/L

2016. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis, ez az erzesed az evek soran tobbszor vissza fog terni es erosebb lesz, az a neve h szexualis kivancsisag, foleg azokra jellemezo akik fiatalok nem eltek ki magukat:-))


Vannak ilyen baratnoim, osszejottek 18 evesen nagy szerelem, hazassag, aztan harminc evesen ket gyerekkel csaljak a ferjuket. Aztan vannak azok a baratnoim akik ennyien idosen faltak az eletet es ma full normalis,monogam felesegek mert kinottek a dolgot.


Persze mindez nem torvenyszeru, vannak kivetelek (az anyukam) de ez a ritkabb.

2016. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!