Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom 36 éves,6éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 36 éves,6éve vagyunk együtt és nem akar összeköltözni. Van értelme így egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,de nagyon sokat veszekszünk...ő azt mondja ezért nem akar összeköltözni velem. Én viszont pont azért költöznék össze,hogy megnézzük van-e úgy értelme, akkor is ennyit veszekednénk-e vagy minden megoldódna? Sokszor azért veszünk össze,mert nekem kevés az,amennyi időt együtt töltünk.

Ha nem költözünk össze ennyi idő után mi értelme van,h együtt legyünk? Legyek olyan bnő akit ha kell,"leakaszt", de nem akar velem kelni és feküdni?

Nagyon szeretem,de eddig vártam. Nem bírom tovább ezt a helyzetet.Nagyon sok probléma van a kapcsolatunkban,de nem is hajlik arra,h megoldódjanak.Persze mindennek én vok az oka...állandóan engem hibáztat,h veszekszünk. Hisztisnek tart,nem hallgat meg.:(

Ma beszéltünk az összeköltözésről,és közölte,h még nem sezretne így. De akkor mégis mikor???? Várjak? Van értelme? Ez jobb úgyse lesz,egyre nehezebb nekem,szóval egyre többet vitázunk...

Te mit tennél?


2016. jan. 31. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Én megértem őt. Az összeköltözs a leganygobb baromság amit kitaláltak. Kényelmetlen, gazdaságtalan, értelmetlen, kötelező jellegűvé tezsi az együttlétet, lehetetlen egyedül lenni utána... szóval egy baromság.
2016. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is ebben a cipőben voltam.Mondjuk mi nem veszekedtünk..Csak mindig megemlítettem,hogy keveset vagyunk együtt..8 éve vagyunk együtt és még csak most fogunk összeköltözni..van egy két és ves és útban van a második babánk..2,5 éve külföldön dolgozik 4 hetente jár haza és most lesz kész a.lakásunk..Én is kilátástalannak éreztem.anno a.kapcsolatunkat..De megoldódott.Gondold át beszélj vele ..Mennyit találkoztok?? Tegyél rendet egy kicsit magadban...Ha tényleg csak azért van a.feszkó mert keveset találkoztok kicsit próbálj meg nem rágódni ezen.És élvezd amikor együtt vagytok.Lehet fél hogy ha összeköltöztök is sok lesz a veszekedés.
2016. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarásnak nyögés a vége. Szerintem ne várj tovább, a 6 év épp elég idő volt. Plusz ha ennyit veszekedtek, akkor ott nincs harmónia. Most lépj ki ebből, amíg még lehet.
2016. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Így csak, már bocs, ingyen pina vagy.
2016. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs értelme ennek 6 év után.


Keress olyat,akiben van potenciál és szándék a komolyságra!!!!

2016. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Leszavaztok, pedig nekem van igazam. Láncra verve van az aki így "összeköltözik", utána nem lehet elmenni, egyedül lenni, felszabadultnak lenni, csak 0-24be összezárva lenni valakivel ami rémes. Mint kb. egy börtöncellában.
2016. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
1-es,6-os, Akkor költözz erdőbe. Itt se írogass, senki nem kíváncsi rád, és a hülye felfogásodra.
2016. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

#7


Szóval aki nem áll be az "Általánosan Kötelezővé Tett Felfogás" mögé az takarodjon, mi? Zig háejl, zig háejl májn fűrer.


Csak azért mert az emberiség nagyobb fele élvezi a szívást meg hogy a saját dolgát nehezítse, miért kellene mindenkinek? Megértem ha neked jó egy szobába összezárva lenni valakivel kötelezően, de nem mindenkinek. Őrjítő egész nap "viselkedni" meg unalmasan mindig megfelelni másoknak.

2016. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Ki mondta, hogy kötelező? idióta. Mindenki azt teszi, amit akar. Ha, én nem akarok meg XY sem akar egyedül élni, akkor nem.

Te lehet, mi nem. Ezt nem te fogod megmondani. Élj egyedül, valószínű így megkímélsz másokat is az arrogáns viselkedésedtől. Kit érdekelsz? Kit érdekel a gondolkodásod? Ha nem, hát nem. Nyugodj le..vegyél be nyugtatót.

2016. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

#9


Attól hogy külön lakásban vannak, még lehetnek együtt.


Együtt lakni csak akkor ha biztosított egy saját privát szféra. Alagsor, padlásszoba, külön melléképület... Mindegy, csak egy hely ahol magam lehetek egyedül. Ahol nem kell "viselkedni" ahol nem kell megfelelni senkinek, ahol hátradőlhetek gépezés közben anélkül hogy a másik belenézne meg belefikázna, hogy mit miért. Semmi köze a privát szférámhoz.


Persze neki is lenne ilyen, és lennének közös helyiségek. Sokkal értelmesebb mint elsőre belemmeni fos garzonba ahol nem lehet elvonulni még kicsit se. Kb. mint egy szállodai szoba. KÍN-ZÁS!

2016. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!