Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik már régebb óta vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már régebb óta vannak együtt és együtt is élnek, tőlük kérdezném: nektek hogy telik egy átlagos napotok? Mennyit vagytok együtt a párotokkal? Mennyit beszélgettek egy nap?

Figyelt kérdés

Főleg arra lennék kíváncsi, mennyire vagytok "összenőve"? :)


Hosszabb kapcsolatokra lennék főleg kíváncsi, tehát legalább 3 év együttlétre, együttélésre. :)



2016. febr. 10. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Mikor alakult át nálatok a szerelem szeretetté? Átalakult egyáltalán?


Mennyi időt töltötök együtt egy nap, amikor valóban egymással foglalkoztok? Vagy van esetleg olyan itt, aki tök jól elvan a párjával egy légtérben úgy is, hogy mindketten csinálják a saját dolgukat / egyéni módon kapcsolódnak ki (pl. egyikük gépezik, másikuk könyvet olvas)?

2016. febr. 10. 14:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt reggelizünk, majd este találkozunk. Ha elaludt a gyerek, akkor beszélgetünk, filmet nézünk, szerelmeskedünk. Szerencsések vagyunk, még mindig ég a láng:)
2016. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Vagy 4 éve együtt vagyunk, de ki számolja?

Felkelünk 6-7 között. Ha sikerül 7-kor elindulunk a munkába. Előtte külön-külön elkészülünk, öltözni a hálószobában szoktunk - ilyenkor rendszeresen megcsapkodom a seggét, néha ha sok időnk van fetrengünk egymáson.

Szal munkában vagyunk 4, fél 5-ig. Kocsival hazarobogunk - én megyek érte, mert én hamarabb végzek egy kicsivel.

Amint hazaértünk átöltözünk - megint megcsapkodom a seggét. Néha bunyózunk.

Este felváltva tornázunk, vagy párhuzamosan egy órát.

Aztán csinálom holnapra a kaját, amit elviszünk. 7 körül szoktam elmenni zuhanyozni. Aztán utána már hasznavehetetlen vagyok, alszok, telefonozok, tv-zek, kamatyolunk.

Beszélgetni szoktunk, de nem túl bensőségesen. Általában elmondom, hány mókust láttam, meg hány cicát. Ő meg mesél a munkájáról, meg a kollégáiról. Az én munkám kaki, arról nem beszélek.

Folyton a szavamba szokott vágni úgyhogy nem beszélek neki sokat.

Vicces képeket mutogatok, meg ilyesmi.

Néha rámjön a csipogás, akkor sokat beszélek, de tök felesleges dolgokról.


Szerintem nagyon össze vagyunk nőve. Én nagyon szeretem és ő is engem.


23/l

2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi mindketten független típusok vagyunk, nem mondanám, hogy össze lennénk nőve :)


A barátom sokat dolgozik, mellette tanul, én is elég elfoglalt vagyok, szóval nem is lenne annyira rengeteg időnk egymáson lógni, még úgy sem, hogy együtt élünk.


Hétköznaponként esténként lógunk együtt (én előbb járok dolgozni, nem együtt kelünk), bár akkor sem mindig, van, hogy akad valamelyikünknek külön programja, sosem volt belőle gond. Legtöbbször viszont együtt vagyunk, vagy otthon eszünk, megnézünk egy filmet, vagy valamelyik sorozatot, xboxozunk, de olyan is van sokszor, hogy én olvasok/szöszmötölök valamit a laptopomon míg ő tanul/gépezik mellettem vagy épp a másik szobában (pl ha a barátaimmal skypeolok, nem zavarjuk egymást). Sokszor viszont csak egymással foglalkozunk, elmengyünk kajálni, színházba, hétvégén kirándulni, ill. évente párszor utazunk együtt valahová.


Egyikünk sem igényli a non-stop egymáson lógást, vannak külön programjaink barátokkal, van, hogy elutazik valamelyikünk valahová a másik nélkül pár napra (pl fesztiválra, barátokat látogatni, ilyesmi), de ez mindkettőnknek tökéletes.


Nagyon szeretjük egymást, nem csitult a dolog, de sokat is teszünk egymásért, akár csak apró figyelmességekkel, amik valahogy tök természetesek mindkettőnk számára.

2016. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyár elején betöltjük a 6 éves kapcsolatot, és a 4,5 éves házasságot is:)


Egy átlagos hétköznap úgy néz ki, hogy a férjem felkel reggel 5-kor, felöltözik, összepakolja a cuccát, elköszön-csók, és megy dolgozni.

Én fél 9-kor kelek, reggelizem, felöltözöm, fél 10-re bemegyek dolgozni.

Nap közben facebookon beszélünk - munka közben tudunk egymásnak írni.

Én fél 6-kor végzek, hazaballagok, megnézem a híradót, tornázgatok, majd elkezdem készíteni a férjem vacsiját. 2 órát vagy gépen játszom, vagy olvasok, vagy a hobbimmal foglalkozom, hetente 2x összetakarítok ez idő alatt. Majd befejezem a kaját, és negyed 10 után a férjem hazaér.

Együtt lezuhanyzunk, közben dumcsizunk. Vacsi közben sorozatot nézünk, ő elolvassa a mangáit ha van új rész, majd 11-kor elkezdünk készülődni lefekvéshez. Rosszalkodunk, és vagy alszunk fáradtságtól függően. Mivel sokáig dolgozik, hétköznap nincs sok időnk egymásra. Hétvégén bevásárlás és egyéb kötelező dolgok(házimunka maradéka közösen, mosás-teregetés) után vagy otthon pihizünk, vagy elmegyünk valahová csavarogni.

Ha otthon vagyunk akkor sorozatozunk, filmezünk, társasozunk, kártyázunk, gépen játszunk együtt. Ha elmegyünk akkor vagy kettesben, vagy haverokkal:pl koncertre, biliárdozni, bowlingozni, állatkertezni, télen korizni, nyáron strandra, évente 1x fix időpontban moziba megyünk amikor az évfordulónk van, és 1x ugyanabba az étterembe megyünk ahol az esküvői ebédünk volt. Tavaszi-nyári időszakban ő egyedül is elmegy kártyázni, ha kap szabadnapot hét közben. Én ilyenkor összefutok barátnővel, baráttal, aki épp ráér.

És ugye anyósomat is szoktuk látogatni. Együtt évente kb 3x, ott töltjük a szentestét is. Ő egyedül munka után havonta 1-2 alkalommal is beugrik fél órára.

Sokat beszélgetünk, hülyülünk, nagyon bújósak, ragaszkodóak vagyunk mindketten.:)

2016. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Nálunk sokszor van, hogy én olvasok a férjem gépezik, vagy a ő olvas, én meg sorozatot nézek:) Egy légtérben, mivel 1 szobás a ház amiben lakunk. Majd ha lesz pénzünk, lesz hálószoba is.

2016. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk hosszabb kapcsolatot itt keveset talalsz, jovore leszunk 40 eves hazasok. a ferjem itthon dolgozik van egy farmunk (nem otthon elunk) en az elmult 30 evben amiota kijottunk nem dolgoztam munkahelyen. egyutt reggelizunk ellatjuk az allatokat, mindenki csinalja a dolgat.ha egyikunk se megy sehova akkor az egesz napot egyutt toltjuk. most pl. meccset nez en gepezek itt. kesobb majd megvacsizunk en elmegyek elobb aludni mert szeretek agyban olvasni , o tvt nez meg egy darabig aztan lefekszik o is. KUlon szobaban alszunk mert en egy geppel alszom alvasi problema miatt. mi nagyon szeretunk egyutt lenni. Neha elmegy kulon o a baratokkal meginni egy pohar bort, en is osszejovok a baratnoimmel egy kavera , es egyutt is vannak baratok akikkel osszejarunk.
2016. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. megvan mindenkinek a szabadsaga de amennyi idot lehet egyutt toltunk, szeretjuk egymast nagyon most is. Nekem o a legjobb baratom is es raadasul nagyon fel tudok nezni ra mert okosabb intelligensebb mint en rengeteg dolgot tanultam tole 40 ev alatt. es sokat nevelt rajtam pozitiv iranyban, minden eroszak nelkul.
2016. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lassan 8 éve vagyunk együtt.

Mi tipikusan azok vagyunk, akik egy légtérben vannak, de a saját dolgukkal foglalkoznak.

Párom elmegy reggel dolgozni, addig én elütöm az időt több kevesebb sikerrel (luuusstttaaa vagyok aaaa).

Egy átlagos hétköznapon ő munka után gépezik, én sorozatozom, netezgetek, hobbizok. Van, hogy együtt kutyátsétáltatunk vagy vásárolunk, nálunk ez a minőségi idő egymással, ilyenkor jókat beszélgetünk.

De amúgy egy légtérben csináljuk a saját dolgunkat. Én ellennék a másik szobában is, annyira nem igénylem, hogy egy helyen legyünk, de kb 15 perc "különlét" után kiabál a párom, hogy miért vagyok külön, szeretné, ha átmennék. Ez nagyon jól esik:)

Nyáron nagyon sokat sétálunk, pokemon gózunk, akkor többet foglalkozunk egymással.

Amúgy én érzem még ennyi idő után is a szerelmet, persze hullámvölgyekkel, volt h elgondolkodtam rajta h biztos szeretem- e de igaz akkor, amikor még nem éltünk együtt és túl sokat voltunk külön.

2017. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!