Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy férfi szerint a nő is ugyanúgy megkérheti a párja kezét?

Figyelt kérdés

A kedves párom már többször kifejtette nekem, hogy ha szeretném, nyugodtan megkérhetem én is az ő kezét, mert, hogy az olyan IZÉ, hogy csak a nőknek adatik meg a mesés lánykérés! :) Ezt amúgy általában olyankor mondja mikor arról elmélkedünk, hogy "mi a szerepe egy férfinek illetve egy nőnek a társadalomban"...

Ilyenkor én mindig felháborodva rávágom, hogy na arra várhat, hogy én kérjem meg a kezét, és akkor ezen csipkelődve elvitázgatunk, ő állandóan kineveti a reakciómat, és feltűnően elkezdi sajnáltatni magát, hogy "hát igen, milyen jól állna az ujján egy gyűrű, de hát az ő szerelmétől ilyenekre úgy sem számíthat stb." nagyjából ezzel egy időben kezdem el püfölni a párnával. :D


Na, de most komolyra fordítva a szót, szerintetek lehet, hogy titokban tényleg erre vár, vagy csak húzza az agyam?


Párom:25/F

Én: 27/N

1 éve vagyunk együtt, és 10 hónapja költöztünk össze.



#lánykérés #mostakkormivan?
2016. febr. 10. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve, hogy ki kérje meg kinek a kezét, úgyhogy ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot, akkor hajrá.
2016. febr. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar (mert engem például zavarna) jelentsd ki neki kerek perec, hogy legyen férfi, mert te nem fogod megkérni a kezét.
2016. febr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

megkérdezném, hogy ezt szeretnéd?


és ha én is házasodni akarnék, szerveznék neki valami felejthetetlent:)


de csak ha érzem, hogy nem lustaságból/nemtörődömségből mondja. ha viccből, az oké, megcsinálom neki.

2016. febr. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
25%

Hova fajul ez a világ? A nő kérje meg a férfi kezét? Akkor a férfi öltözzön fehér menyasszonyi ruhàba, stb...

Hàt, oké, hogy haladni kell a korral, de ez màr totàl gàz...

A baràtod még nem férfi.

Am egy előbbi kérdéshez írt kommentedben még igyekeztél féltékennyé tenni egy lànyt, írtad,hogy sokat beszéltek a jövőről, hàzassàgròl. Ehhez konkrétan azt is odaírtad, azt mondta, szeretné, ha felvennéd a nevét....

Csak szeretnéd, ha ìgy lenne és neked is ez a legnagyobb bajod, hogy nem kéri meg a kezedet.

Màsképp nem tetted volna fel a kérdést, miszerint gàz-e, ha a nő kéri meg a ffi kezét.

Persze, írd, hogy ez a kérdés nem ràd vonatkozott, csak megkérdezted....

Jòl van... Oké, hogy manapsàg a férfi is főz, takarìt, de azért hagyjuk màr meg a klasszikus női-férfi szerepeket ilyen horderejű dolgokban.

2016. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

" Oké, hogy manapsàg a férfi is főz, takarìt, de azért hagyjuk màr meg a klasszikus női-férfi szerepeket ilyen horderejű dolgokban."


Te hagyd meg, ha neked úgy jó. Mindenki tegye azt, ami neki jó, neked meg legyen már mindegy, mit csinálnak mások.

2016. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Tőlem aztàn azt csinàlnak, amit akarnak.

De figyu màr, volt egy kérdés. Leírtam a véleményemet.

Mi a problémàd? Attòl, hogy megfogalmaztam a gondolatomat, tök mindegy nekem, mit csinàlnak.

Ùgy, ahogy te is vàlaszoltàl, én sem hisztizek az àllàspontodon.

Mi a gondod?!!

Nem mintha érdekelne...

Vagy csak neked van jogod kommentelni?

2016. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi bajom.

Talán inkább te hisztizel azon, hogy valakinek véleménye van a véleményedről.

2016. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Örülök, hogy nincs semmi bajod, de kicsit olvasd màr vissza, mert el vagy cseppet tévedve.

Írtam egy véleményt, te voltàl az, aki leosztott, hogy nekem legyen màr mindegy màsok cselekedetei.

Attòl, hogy megírtam a véleményem, még totàl mindegy.

Èn ùgy tudtam, hogy ez egy olyan oldal, hogy a feltett kérdésekre vàlaszolunk.

Na, mindegy.

2016. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
27%

Veled és a hozzàd hasonlôkkal meg sajna mégnagyobb, (ezt mindenki làtja)

Az a bajod, hogy kinyilvànìtottam, hogy ne a nő kérje meg a ffi kezét?

Lànykérés, tudod... Honnan tudnàd?

Nagyon fogalmatlan vagy, szegényke, ez az oldal azért van, hogy feltesznek emberek kérdéseket, màsok pedig vàlaszolnak...

2016. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Unalmasnak tartom a témát. Egyszerűen nem érdekel, hogy a párok közül a férfi vagy a nő kéri meg a másik kezét. Ez az adott párra tartozik. Ez ennyi és nem több.
2016. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!