Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod csak úgy bejelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod csak úgy bejelentené, hogy kérte az áthelyezését, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Még régebben meg lett beszélve, hogy majd ha elvégeztem a sulit, akkor közösen új életet kezdünk, új városban meg stb. Ő eleve Pestről jött dolgozni ide miattam, mert 3 évig távkapcsolatban voltunk. Mihelyt megoldottuk, hogy ne az legyen, utána rá pár hónapra szét is mentünk egy hosszabb időre. Most 1,5 éve újra együtt vagyunk. Nekem abban a külön élésben, mármint amikor szakítottunk, utána volt másik barátom, próbáltam elfelejteni őt meg stb, nos nem sikerült és újra egymásra találtunk. A bökkenő ezzel a sráccal, hogy egy munkatársa volt (lehet szidni, stb, így alakult, megtörtént). Természetesen megértem, hogy nem bírja bámulni a képét meg hasonlók...meg amint írtam, régebben meg lett beszélve az új élet lehetősége. Most azonban kicsit hideg zuhanyként ért a dolog, mert egyáltalán nem volt téma, el volt felejtve az egész, az új kapcsolatban szó nem volt róla. Azzal állt elő, hogy már szóban megegyezett a főnökkel, hogy visszahelyezteti magát Pestre, mert itt nem érzi jól magát meg passz, hogy miket mondott...én is szeretnék vele új életet kezdeni, de ez így..kicsit mellbe szúrt, vagy hogy mondjam. Amikor közölte a dolgot, ki is akadtam rendesen...ja, örülök, hogy emlékszik az előző kapcsolatos megállapodásra meg minden, de akkor sem így kellett volna...most pedig igazából nem tudom mit tegyek. Eléggé neki álltam, kiabáltam vele...meg is bántam meg valamilyen szinten nem is, mert jogos volt..ti mit tennétek? 25/l 36/f

2016. márc. 21. 23:39
1 2 3
 1/24 RRR ***** válasza:
37%

gondolt oda-vissza többször az új szitut


hogy legközelebb is lesz-e olyan,hogy megbeszélés nélkül dönt

hogy ,ha mégse oké a történet visszatudsz jönni vagy se ill.van megoldásod vagy se


a kiakadásod jogos,ekkor horderejű kérdésben megbeszélés kell...

2016. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
en megdugnam
2016. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Had mennyen. Ő dolgozik ott,ha neki nem tetszik a melóhelye nem várhatod el h a te kedvedért marad. Megértem h rossz.
2016. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami miatt besokallt, elege lett a környezetből az emberekből és hozott egy döntést, Ő nem fog többet utánad menni az biztos. EZ nem véletlen volt, biztos hogy volt alapja. 2 lehetőséged van, vagy elengeded vagy mész utána, de mostantól ő hozzá kell alkalmazkodnod.

Valahogy azt érzem, hogy a párod azt érezte, hogy a hely és közeg nyomasztja, és ki akart szabadulni, csak a lehetőségre várt. Evvel ügyesen átpasszolta a labdát a Te feledre, hogy ha akarsz akkor Te szakítsál....tudatos volt, nem véletlenül intézte így a dolgokat.

Szerintem köszönj el Tőle, mert ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.

38F

2016. márc. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy ő nem akar szakítani meg semmi ilyesmi...elvégre már a házasság volt tervezgetve az utóbbi időben...meg család is. Akkor nyilván ezzel jár az új élet, új környezet...csak ledöbbentett, amikor mondta. Egyszerűen ott van benne az, hogy nem tud itt élni..volt itt 2 évet, abból 1 évet végig nézett, hogy én más palival voltam. Olyan szempontból meg tényleg megértem, hogy nem bírja nap mint nap nézni a képét, hogy hoppá...ez megd.ugta a nőmet. Nem tudom hogy fogalmazzam meg...mintha valamilyen szinten jól is esett volna ez, hogy költözni szeretne, de úgy, hogy elég régen volt elővéve a téma és most csak nem is említette, így gázosabb.
2016. márc. 22. 01:04
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Èn megèrtem a párod.Èn sem szívesen dolgoznèk a exeddel egy helyen. Biztos ezèrt megy más helyre melózni.
2016. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ott hagyta a pesti életét miattad, aztán szétmentetek és végül ennek eredményeként az exeddel kell dolgoznia együtt.

Én már rég visszamentem volna Pestre... Ezúttal menj te utána és kezdj vele új életet.

2016. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Ez szerelem? Szeretet? Nem hiába mondják, hogy melegítve csak a töltött káposzta finom. Èn raknèk fel egy új kaját, ez már oda fog ègni a sok melegítèstől.
2016. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Amint írtam, én is megértem...persze még sok minden dolog van a háttérben, hogy miért döntött így. Mivel mindent megbeszélünk egymással, gyűlt ez így rendesen a számláján. Nekem tényleg nem lenne gondom az egésszel, de egy rendes kapcsolatban ekkora mértékű ügyekben közösen döntenek, egyedül ez esett nagyon rosszul. Még ami nagyon zavarja az exxel kapcsolatban, hogy néha napján összefutunk..nos, emiatt is lehet szidni, de mi a kapcsolat előtt is elég jóban voltunk, szakítás után meg valaki még tartja a kapcsolatot az exével..barátként. Most jöhet a hideg-meleg...ez bizalom téma, de ezt már 100x átbeszéltük. Mondjuk már vagy 1 hónapja nem láttam...még olyat is mondott, hogy 3 lehetőség van: megyek vele, új élet, stb ; ő elmegy melózni, visszaállítjuk a régi állapotokat és távkapcsolat; vagy maradok...bááár elvileg nagyon szeretné, ha vele mennék.
2016. márc. 22. 11:49
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
JAA hogy te még ráadásul találkozgatsz is az exxel...mi is a kérdés akkor?
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!