Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házaspárok/Együtt élő párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok/Együtt élő párok, nálatok ki mennyi házimunkát végez? Melyik fél csinálja a "piszkos munkát" (WC takarítás, padló suvickolás, cipők, csizmák tisztítása)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindig én csináltam 43N
2016. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Amelyikőnk épp jobban ráér. Én takarítok gyakrabban, mert több szabadidőm van, de a férjem is simán beáll WC-t pucolni, sütőt sikálni, hűtőt tisztítani, porszívózni, stb stb. Mindezt kérés nélkül.


Ami a cipők, ruhák tisztítását illeti, mindenki a sajátját tartja rendben.

2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nalunk olyan 70-30 aranyban. A ferjem sokat dolgozik egyreszt. Masreszt egy csomo dolgot, ha megfeszul se tud ugy csinalni, ahogy en szeretem. Ilyenek a porszivozas, fozes, bevasarlas, portorles. Cicaink vannak, e miatt sokat porszivozok es eleg halkis vagyok ra. Az altalad felsorolt dolgok nekem minden naposak es nem vesznek sok idot igenybe. A wc-t minden nap lefujom ecetes vizzes es letorom: 2 perc max, a padlot sose suvickolom, minden nap felmosok: 50 nm-es lakas kb 10 perc, a cipomet azonnal letorlom ha koszos lesz, ami csak par mozdulat, sose hagyom annyira bekoszolni hogy piszkos munka legyen belole.
2016. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk mindenre külön személyzet van, így nekem csak a lábam kell széttennem. :)


43/N

2016. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nálunk kedv függő,persze ha épp mosok és megkér a párom h.a cipőjét is mossam ki,megteszem.de pl.a fehér zokni kézi előmosását hamar feladtam.wc,fürdő álltalában rám marad,de a párom is nagy ritkán megcsinálja magától.
2016. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a porszívózást végzi a férjem, néha az ablakpucolást. Fürdőt, WC-t én szoktam, de van hogy ő, ha pl indokolt, mert úgy sikerült vécéznie.. felmosni én szoktam. Cipőjét mindenki maga pucolja.
2016. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az úgymond piszkos munkákat, wc, cipők a férjem csinálja. Meg füvet nyír, fest, bevásárol, kiviszi a szemetet. Én főzök, mosok, takarítok. Kb fele-fele.
2016. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mind a ketten csinálunk mindent, nincsenek elosztva a feladatok és egyikünk se takarít többet mint a másik.
2016. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha nála vagyok,akkor mivel ő dolgozik,én csinálom.

De én szeretek takarítani,szóval nincs ellenemre,ő meg szeret besegíteni,úgy is jó.

A cipőket szeretem én tisztítani,de a sajátjait inkább ő szokta.Csak felmosni kell,szőnyeg nincs,de azt is szeretek. :)

Főzni mindketten imádunk,inkább ott megy néha a vita,amikor otthon van,akkor inkább rá is hagyom.

Wc,sütő,ilyesmik suvickolása közös,mikor melyikünk csinálja,de jobban szeretem én,alaposabb vagyok,mint ő.

2016. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Változó, ki hogy ér rá jobban. Porszívózni, felmosni, főzni inkább a barátom szokott, wc-fürdő takarítás, mosás inkább én. Cipőket mindenki magának szokta. 25/N
2016. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!