Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi ido utan koltoztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ido utan koltoztetek ossze?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan koltoztetek ossze?

Kozos vagy sajat kasszan vagytok?

A hazimunkat megfelezitek vagy egy ember vegzi?



2016. ápr. 26. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

5 év

saját kassza

aki épp ráér vagy megkéri a másikat, Nincs felosztás.

2016. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Fél év után (ennek már 10 éve), többsége közös, de önálló bankszámláink vannak. Házimunka is közös, de pl én alaposabban porszívózok, ezt inkább én csinálom 😊 én utálok bevásárolni, de ő szeret molyolni a boltokban. Szóval idővel minden feladat annál kötött ki, aki jobb benne.
2016. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolasokat😊
2016. ápr. 26. 21:49
 4/21 anonim ***** válasza:
19 hónap után, a kassza közös, és munkamegosztás van, ha az egyik főz a másik takarít, hol így hol úgy.
2016. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

5 nap után :D

Az első hónapokban külön kasszán voltunk, de akkoriban éppen csak annyit kerestünk, amiből meg tudtunk élni, úgyhogy közösre váltottunk, végül is teljesen mindegy, hogy címkézzük a pénzt, ha úgyis elfogy. Praktikus oka annyi volt, hogy én számlára kaptam a fizetésem a párom pedig kp-ban, így mindent onnan fizettünk, ahonnan kényelmesebb volt. Azóta kicsit javult a helyzet, úgyhogy most közös a számlánk két kártyával, közös a hitel és a megtakarítás is.

A házimunkát elosztjuk. Az elején kikötöttem, hogy felezzünk (korábbi kapcsolatomban magamra vállaltam az egészet és az nem volt jó ötlet), azóta nagyjából beállt, hogy ki mit csinál, a takarítás inkább az enyém, a főzés inkább az ő területe. Mivel én szebben takarítok, ő pedig jobban főz. De ez sincs kőbe vésve, ha az egyikünk túlórázik, nyilván a másik megcsinál mindent otthon, hogy nagyjából kiegyenlítődjenek a terhek.

2016. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

5 hónap

Külön kassza, közös kiadásokat fedezzük, hónap végén elszámolunk.

Ált. fele fele vagy aki jobban ráér esetleg jobban szereti. Pl a főzés az enyém, párom meg inkább porszívózik.

2016. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
8 év után költözünk össze ...6 éve közös kasszán vagyunk párom.két éve külföldön dolgozik van.már gyerekünk most tudjuk megoldani az összeköltözést.
2016. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Két nap után költöztünk össze. Azelőtt mindkettőnknek sok kapcsolata volt, soká tartott, míg megtaláltuk az igazit.

Közös kasszán vagyunk az első perctől. Segítenék a házimunkában, de pl porszívózáson, vagy az ágynemű felhúzásán kívül sokat nem tehetek, mert asszonykám évtizedekkel ezelőtt kikötötte, hogy a konyha az ő felségterülete, ott nekem a kávém lefőzésén kívül semmi keresnivalóm. :-))

2016. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
fél év és 6 éve vagyunk együtt
2016. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9es vagyok szval:


-fél év után

-közös kassza

-felezve,de nem nincs előírva semmi

2016. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!