Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önző és anyagias vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző és anyagias vagyok?

Figyelt kérdés

Én már dolgozom, épp házvétel küszöbén állok. Ezért fogom a pénzt, hisz még felújítani is kell majd. Közben még vannak kiadásaim a speciális étrendű kutyám és az autóm miatt.


Párom még nem dolgozik, de a szülei sem támogatják. Viszont szinte mindig nálam van, és így szinte dupla annyi fogy kajára ha nem több. Közben a szülei a tesója pasiját eltartják, mert ő náluk lakik, hozzám a párom ingazik 200 kmre (ingyen utazik).


Tegnap mondtam neki, hogy ez így nem oké, mert azt sem látom, hogy építené a jövőjét, csak elvan. Ezért pénzt kérjen a szüleitől kajára, hogy legalább havi 20 napon abból éljen, mert így kifutok a pénzemből.


Szerintetek önző dolog volt ez tőlem?


Ui: Ami vagyonom van, azt saját erőből értem el, nem vagyunk gazdagok, anyum lelki támaszon kívül nem tud segíteni.


24/N


2016. jún. 18. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem önző dolog. Csak a kutyád kajája személyes családi ügyed, a párod kajáját meg nem finanszírozod. Le kell szűrni, hogy a kutyád a társad, a pasid meg nem, csak néha vendég, akit drágállsz etetni. Ennek tükrében is lehet élni, csak nem kell párkapcsolatról beszélni.
2016. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos a hozzáállásod. És nem vagy az.
2016. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Bár ha ott dekkol nálad, akkor lazán kereshetne munkát, vagy befoghatnád melózni a ház körül.
2016. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a szituban én otthagynálak. Nem kivánnám, hogy eltarts de a szüleimet sem vágnám meg ebben az esetben.
2016. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Én vagyok az egyetlen, akinek természetes, hogy adok enni annak, akit szeretek? Persze, lehet kérni, hogy igyekezzen és tegyen ő is KETTŐNKÉRT. Ha meg nem vagyunk EGYÜTT, akkor meg miért is költözött hozzám? Akkor menjen haza, havi 2x jöjjön át szexszelni és én meg kezelem külön a pénzem. Ez is egyfajta kapcsolat. De szerintem itt nincsenek tisztázva a határok. Ki ez a férfi neked és mit akartok ti egymástól?
2016. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vicces sztori, milyen csávók vannak manapság! Nem önzőség ez, hanem normális logikus lépés.
2016. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

18:45 a kérdező azt is írta, hogy a pasi nem tesz sokat azért, hogy építse a jövőjét. És itt nem arról van szó, hogy a kérdezőnek sok van és sajnálna, hanem hogy kevés van neki amire szüksége lenne! Nem felesleges dolgokra veri el! A párkapcsolat egy egyenlő viszony, nem arról szól, hogy az egyik függ a másiktól és eltartják! És arról sem volt szó, hogy semennyit sem hajlandó segíteni, hanem hogy van egy határ és az most jött el. A pasi vajon a farkán kívül mit tesz ebbe a kapcsolatba, míg a kérdező már 24 évesen már ilyen céltudatos és sikeres?

A kutyával meg mégis mit csináljon szerinted? Dobja ki, mert úgy alakult, hogy drágább étrendre van szüksége felteszem az egészsége miatt?

2016. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem mondtam, hogy a kutyát dobja ki. Nyilvánvalóan fontos neki. De míg a kutya speciális étrendje természetszerűleg az élete része, addig a (elvileg) társáról azt írja, hogy "azt sem látom, hogy építené a jövőjét", ami nyilvánvalóan nem a közös jövőjük, hanem a külön van a sajátja, amiért céltudatosan tesz, és van a pasi külön jövője, amiért az meg nem tesz semmit. Nem mondtam azt sem, hogy neki kéne eltartania. Csak azt mondom, hogy ha KÜLÖN vannak, akkor ezt mondják ki. Akkor nem kell együtt élni, együtt tervezni, ha két külön jövőről beszélünk, mert arról, hogy nem egyben gondolkodnak, nem?
2016. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te egyetlen szón akadsz fent, miből gondolod, hogy szándékosan használta ilyen formában a kérdező...??? Nem mindneki olyna ultratudatos, mint te. Tök mindegy hogy fogalmaznak, a kérdező hozzátesz a jövőjükhöz, a pasija viszont ezek szerint nem. Ezek után nem várható el, hogy a végtelenségig etesse, ilyen alapon a gyereke is lehetne.
2016. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem önző dolog, jogos! Te eddigi életed során összeraktad a pénzed, vannak céljaid, amit elakarsz érni, ahhoz pénz kell, nyilván nem arra akarod elszórni,hogy mást eltarts. Tiszta sor, nincs ezzel gond.
2016. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!