Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az az beteg, fura vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az beteg, fura vagy vicces dolog, amit megcsináltatok a barátnőtökkel vagy barátotokkal egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl. fingtad-e le a barátnődet, miközben alszik vagy pisilted-e le közös zuhanyzás közben, vagy meglepetésszerűen a szájába, hajára, arcára élveztél stb.


Lányok is írhatnak a barátjukról, srácok is írhatnak a barátnőjükkel kapcsolatban.



2016. jún. 19. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ember.. van fogalmad rola mi egy kapcsolat alapja vagy mirol szol? Segitek: tiszteletrol a masik irant.
2016. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze értem, de hátha van vicces vagy fura sztori, akár a véletlennek köszönhetően.
2016. jún. 19. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül egyik sem vicces, inkább szánalmas és/vagy undorító. Na lehet fapinázni.
2016. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy nem feltétlenül szándékosan? Oké. Kínos véletlenek előfordulnak egy kapcsolatban, az azért más, mint amit a kérdés sugallt, hogy szándékosan "mer' milyen vicces...".
2016. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Néha rám jön, hogy bedugjam a kakilójába az ujjamat, de olyankor mindig elkezd menekülni..


24/l

2016. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk is ez van utolso de o nem menekul hanem o kezdi es en menekulok :D
2016. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Holland kemencéről hallott már valaki?
2016. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Ezek perverzek. Ami beteg volt azt mondta egyik lánynak higy 4,5éves lànya az enyém akkor voltunk fél éve együtt. Majd szakìtàst nyomatékosítani elütetett egy pasival.
2016. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
A ventillátorba pukiztam és a szél az asszony felé vitte a szagot. Kimenekült a szobából. :D
2016. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ezek undorítóak, nem viccesek.Nálam az ilyen tahó "vicc" válóok lenne!Nem lenne gusztusom ilyen "emberrel" maradni.Ami még vicces kategóriába sorolható, azt volt párom csinálta egyszer:megkértem, hogy készítsen valami vacsit, erre ő igen hamar visszajött a konyhából, mondván, hogy csinált bundás kenyeret.Kimentem a konyhába és mit látok? Az asztalon egy nagy szelet kenyér, rajta anyám szőrmekucsmája.Ez volt a "bundás kenyér".Akkor épp nem tartottam viccesnek, de most már jót nevetek rajta.
2016. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!