Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jellemzően mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemzően mennyi idő után szoktak összeköltözni az emberek?

Figyelt kérdés

...ha minden adott...


van most egy barátnőm, 26 éves, én 27.


Mindkettőnknek van lakása (kaptuk), de nekem csak a nevemen van, el nem adhatom, ráadásul az öcsém is itt lakik.


A lánnyal fél éve vagyunk együtt, aztán már egy honapja mondja, hogy költözzek oda, hogy mindig együtt tudjunk lenni.


Ennek a lánynak még nem volt komoly kapcsolata, én vagyok eddig a leghosszabb neki, nekem mondjuk volt már több barátnőm is, egyikkel egy évig voltam.


Viszont én nem szeretnék vele összeköltözni, mert abba a kis lakásba nem vihetném a cuccaimat, ráadásul az öcsém kilobbizná keresztanyámnál (ő vette a lakást, az én nevemre), hogy adjam ki a kis szobámat, hogy a gyökérgyerek (=öcsém) ki tudja fizetni a rezsit. Mivel most teljes egészében én fizetem.


És hallom a dumákat, hogy "ő ugyis tudja, hogy én hamarosan el fogok költözni"


Tehát arra játszik, hogy kitúrjon innen engem. Én meg ezt nem fogom hagyni!


2016. júl. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi kulfoldon a szallason ismerkedtunk meg. Szomszedok voltunk (szoba)

De 2honap utan Mar nalam aludt.addig udvarolt. Aki elobb vegzett az keszitett kajcsit egyutt mentunk kezenfogva mindenhova. Csok es sex nelkul. Az csak 2honap utan volt. Szoval igazabol elso naptol kezdve egyutt elunk. Nem is banom.

Egyszer elkovettem azt a hibat, h ket ev jaras aztan egyuttlakas. Na ket het utan szakitas lett.. oda veszett ket evem..:(

2016. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapja sem voltunk együtt amikor összeköltöztünk..6 éve vagyunk együtt.
2016. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi eleg koran osszekoltoztunk, azon az elven h lakva ismerkszik az ember eleg volt abbol h az idomet pazarlom.es osszekoltozes utan kiderul megint elmemt a semmire 1èv..

Most 2eve vagyok a parommal, 2honap utan koltoztunk ossze. Most vettunk hazat kozosen. Jovore lagzi.

Ezt erezeni kell. Ha odalennel erte es tudnad h o az igazi semmi sem erdekelne. Csak Ő! Semmimas.

O nemtud hozzad koltozni?

Kommunikacio sokat segitene. Mondd el neki oszinten, egy igazi kapcsolatban nem on oz gondot az oszinteseg. Sok sikert! :)

2016. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fel ev jaras?

Mi ennyi ido utan meg nem ismertuk egymast igazan jott meg sok meglepestes az elso 2 evben

2016. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Holló XXX ***** válasza:

Mi egy hónapja sem voltunk együtt amikor összeköltöztünk..6 éve vagyunk együtt.


De igazából neked nem is ez a kérésed.... Azaz nem azon agyalsz hogy összeköltözzetek e hanem hogy nem akarsz olyan kis lakásba költözni és nem akarsz elköltözni onnan ahol most laksz, ami ugye nem is a tied, csak papíron....


Azt kell eldöntened mi a fontosabb a csaj vagy a lakhatásod..

De mond azt hogy költözzön ö hozzád, rezsi feleződik és még azt is megtudod hogy viszonyul a "gyökérgyerekhez" hátha előjön belőle az anyatigris és megneveli :)

Vagy rájön hogy tőled aztán biztos nem akar gyereket :)


Ebben az esetben neked nem kell kilépned a komfort zónádból

2016. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk kb egy hónap volt, és összeköltöztünk :)

amúgy a kérdésedben pedig neked kell eldönteni, mi a fontosabb.. amit írtál, szerintem kicsit gyerekes a korodhoz képest, ha szereted a csajt, ő ajánlotta fel, hogy költözz oda, és most komolyan neked ez jelent akadályt? :)

2016. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!