Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm 7 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 7 év kapcsolat után nem akar összeköltözni velem, ennek a kapcsolatnak lőttek?

Figyelt kérdés
Amúgy rendben minden, csak nem akar összeköltözni velem "mert erre még nem áll készen", 26 éves ő, én 27.
2016. júl. 15. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gáz. Mire vár még és meddig?

Én örülnék, ha végre lehetőségünk lenne rá feleennyi idő után.


Ha ennyi idő után is kétségei vannak, akkor szerintem jó eséllyel kuka.

2016. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hét év több mint elég. Kb. az egész fiatalságod vele töltötted. Fele ennyi időnek elégnek kellett volna lennie szerintem. Sajnos ez most így vagy úgy de vízválasztó lesz köztetek. Én azt tudom, hogy hét év után ha a párom akinek lehetősége adott lenne nem köti össze magát velem, akkor szakítanék.
2016. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, ami még hiányzik? Anyagiak, stabil munka? Hova költöznétek össze? Albérlet, közös lakás, szülőkhöz?

Dolgoztok mindketten? Esetleg valamelyikőtök még eltartott, tanul?

2016. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

7 év után nem áll erre készen?

hol lakik most? hova költöznétek?


23F

2016. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Albérletbe, anyagilag mindketten stabilak vagyunk. Én biztosan költözni fogok mert szegény szüleim már nagyon nyaggatnak hogy kezdjek már magammal valamit és ne rajtuk élősködjek.
2016. júl. 15. 09:32
 6/11 omba ***** válasza:
100%

Eddig csak pasiról hallottam, aki halogatná a végtelenig.

Hagyd el, hadd készüljön!

2016. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha minden adott lenne, akkor esélyes, hogy ő még nem vált le otthonról. Ha valami miatt labilis lábakon állna az összeköltözés, akkor megérteném, hogy erre még nem áll vagy nem álltok készen, bizonytalanra én sem költöztem, ahol borítékolható volt, hogy nem lehetne tartósan fenntartani az új helyzetet.

Neked sok sikert, ha minden adott, őt meg hagyd, még nem vált le. Én már korábban vágytam a szüleimtől külön élésre, csak a lehetőségeim nem voltak adottak, de már huszon-1-2 éves korom óta gyűjtöttem saját lakásra. Ha lett volna olyan párom, akivel össze tudtam volna költözni, és lett volna stabil munkánk mindkettőnknek, az albérletet is bevállaltam volna.

2016. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Bammeg ... 27 évesen anyádéknál élsz? :-P :-D


Biztos azért nem akar összeköltözni, mert akkor nagyon szem előtt lenne és könnyen lebukna, amikor félre "járkál" ;-)

2016. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ezt jelentené igen. Mondjuk mi érettségi után rögtön összeköltöztünk. Ha 18 éves egyetemisták lennétek még talán megérteném, hogy várni akar, de így egyáltalán nem. Én már ennyit se vártam volna a helyedben. Nagyon úgy néz ki hogy nem akar felnőni.
2016. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as látom sikerült leszűrnöd a lényeget a kérdésből.

Amúgy te hol olvastad, hogy az szüleihez akarja költöztetni a lányt?

Valamivel kevesebb gyökérség, és valamivel több empátia és értő olvasás. Ezt tudom javasolni :)


Kérdező, itt biztos van még valami a háttérben. Hét év után ne akarjon veled összeköltözni?

Az is lehet, hogy megszokta ezt az életstílust és nem akarja feladni. Sok ember fél a változástól, mert kizökken a megszokott környezetéből. Próbáld inkább vele megbeszélni, ő sokkal jobban tudja a dolog miértjét, mint itt bármelyik válaszoló.

2016. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!