Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan párkapcsolatotok, hogy a párotok a nap 24 órájában veletek akar lenni és nektek ez már sok volt? Ráadásul még munkahelyen is egy helyen dolgozunk.

Figyelt kérdés
Az én barátom olyan , hogy szó szerint sehová sem mehetek el nélküle és ez engem már megfojt.Pedig már mondtam neki nem is egyszer, hogy szeretek egyedül lenni, meg elmenni néha a barátnőimmel vmerre.De ő erről hallani sem akar mert az előző barátnői is így csalták meg vagy leléptek mellőle.

2016. júl. 25. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy megcsalták és leléptek mellőle, mert nem bírták az állandó kontrollt. Amíg nem változik, mindenki ott hagyja, nektek sem jósolok sok időt. Lehetetlen kibírni az ilyen embert.
2016. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és nem véletlen a múlt idő. Mi ugyan nem dolgoztunk együtt, még középiskolások voltunk (külön iskola), de így is teljesen rám akart telepedni, óránként hívogatott, ha elmentem a barátnőimmel kávézni, tiltani próbálta, amit nem hagytam, de emiatt balhé volt mindig, na meg közben is hívogatott, akkor negyed óránként, ha épp nem vettem fel, akkor ment a duma, hogy biztos épp a pincérfiúval kavarok össze, stb.


Elviselhetetlen volt, mondanom sem kell. Sokkal tovább húztam a szakítást, mint kellett volna (fiatal voltam és tapasztalatlan), még egyszer nem esnék ebbe a hibába. Tudom, hogy vannak olyan emberek, akiknek nincs szükségük barátokra, külön programokra, számukra az a boldogság, ha szimbiózisban élnek a párjukkal, ez teljesen rendben van, de én nem ilyen vagyok és nem is akarnék így élni. Tudnék, de minden porcikám tiltakozna ellene. Azóta sem bánom a szakítást.

2016. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Én hatalmas szabadságvággyal élek, ez nekem bármekkora érzelem mellett is valóok lenne. Először is azért, mert nincs meg részéről a bizalom, ez eleve kizárja az egyenrangú kapcsolat lehetőségét. Aztán ott van az, hogy nem egészséges, komplexusos amit nem is tud kezelni. Ez nem férfias... Harmadjára pedig, egy kapcsolat úgy működik, hogy két szuverén ember egymás mellett akar lenni. Szabad akaratból teszik ezt, nem kényszerből.

Én lépnék... :( 30+F

2016. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A múltkor is elkértem az autót hogy elmehessek barátnőmhöz, aki 50 km-re lakik tőlem.Azt mondta, hogy csak akkor mehetek el ha ő is jön mert félt , nehogy vmi baj történjen.Mondanom sem kell hogy el is ment a kedvem az egésztől.
2016. júl. 25. 16:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért lett lepontozva a 3. válaszoló, teljesen igaza van.


Kérdező, mondd, mi olyat ad neked ez a kapcsolat, amiért ezt a bánásmódot eltűröd? Kalitkába vagy zárva, kisajátít, nem tisztel, nem bízik benned, el akar távolítani a barátaidtól, folyamatosan felügyelni akarsz.. Ez borzasztó és hosszútábon abszolút elviselhetetlen. Mi lehet az, ami miatt még mindig vele vagy? A "mert szeretem" nem kifogás, látod te jól, mennyire nem kóser ez, nem foghatod a rózsaszín ködre.


Én inkább lőném magam fejbe, minthogy ilyen pasim legyen.. De még inkább, soha nem maradnék ilyen emberrel és élnék boldogan egyedül, amíg nem találok normális társat.

2016. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*felügyelni akar
2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle minél hamarabb minél messzebbre mert az ilyenek a tulajdonuknak tekintenek, primitív együgyű emberek akik ha szükséges az agressziótól sem riadnak el. Hagyd ott de csak akkor közöld vele mikor már biztonságos távolságban vagy tőle és van melletted aki megvéd. Nem véletlenül hagyták így ott ez exei. Nem normális, és nehogy azt hidd hogy majd te megváltoztatod. A pszichózist nem lehet szép szavakkal gyógyítani.
2016. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Túl sok időt pazaroltam rá az életemből és ezt nagyon megbántam. Az ilyen emberek általában magukból indulnak ki (legalábbis az én exem), ezért nem bíznak meg a másikban. Azt ajánlom lépj minél hamarabb a saját boldogságod érdekében. Nem éri meg rá pazarolni a drága időd, mert a helyzet javulni nem fog, sőt...
2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Azért elég kevesen vannak akik a nap 24 órájában a párjukkal legyenek.Nálunk 12 meló sokszor hétvégén is,kevés idő jut egymásra de azért igyekszünk azt a kicsit is kihasználni :)
2016. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9 vagyok,bocs "12óra meló"
2016. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!