Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözzek össze a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom haza jön külföldről miattam mert nem mentem ki hozzá. Én nagyon szeretem csak most ezt nem tehettem még meg h kimenjek hozzá..nem voltunk sokat együtt mióta együtt vagyunk mert külföldön volt maximum összesen egy hónapot de már 5 éve ismerjük egymást. Szerintetek megéri összeköltöznöm vele? Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már róla? Hogy érzed magad a társaságában?


Nehogy már a mi válaszaink legyenek a mérvadóak, hogy összeköltözz-e vele vagy sem.


Te jó ég, ezt neked kéne tudnod, a te érzéseid alapján.


Én azt mondom, hogy igen. Ha más azt mondja, hogy nem, akkor most kire fogsz hallgatni?


Mondok egy közhelyes mondást: Lakva ismerszik meg a másik.

2016. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na igen. Most kire fogsz hallgatni ? Én azt mondom ne tedd.

Egy dolog hogy 5 éve ismered meg egy másik hogy vele lakj.

Te nem mentél ki hozzá nyilván oka volt. Ő minek ment ki ? Dolgozni ? Akkor minek jön haza ? Csak miattad ? Nagy hülyeség lenne szerintem ha kint jó a munka és jól is keres. Majd mész utána ha tudsz.

2016. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 év ismeretség, és mióta együtt vagytok (ami nem tudom mióta van) 1 hónapot voltatok együtt együtt? Szerintem nem lenne jó ötlet összeköltöznötök, sajnálom. Én sem régóta vagyok együtt a barátommal (lassan 1 éve, most még 9 hónapja) de én ezt a 9 hónapot körülbelül vele is töltöttem, csak napokat töltöttünk külön maximum. És így teljesen más. Elkezdtünk jobban megnyílni a másik előtt, megismertük egymást, és bátran nézünk az összeköltözés elé, ami reméljük megvalósul a következő hónapban. De neked szerintem még várni kéne, lehet hogy 5 éve ismered, de teljesen más ismerni valakit interneten, mint a való életben. És teljesen más is együtt élni valakivel, mint szimplán kapcsolatban lenni.
2016. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!