Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fúr a párom legjobb barátja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúr a párom legjobb barátja. Hogyan lehet ezt a kérdést udvariasan rendezni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal, 2 hónapja együtt is élünk. Én 25 vagyok, ő 30F. A gond a legjobb barátjával van.


Gyerekkori haverok. A páromnak sok kapcsolata volt előttem, tudom, hogy a srác szemében én eredetileg csak az n+1 nő egyike voltam, de igyekeztem jól kijönno vele.


Az utóbbi hónapokban viszont elkezdte fúrni a kapcsolatunkat. Nem tudom, miért teszi, fiatal felesége van, útban van a baba, boldogok.


Érzem, hogy nem kedvel, de legutóbb kétszer is elszólta magát, hogy hisztis vagyok, meg visszafogom a páromat. Van egy közös ismerősünk, finoman ő is figyelmeztetett, hogy a fiú rosszakat mond rólam.


Persze, nem úgy vezetem a háztartást, vagy nem úgy állok a dolgokhoz, mint az ő párja, de én is 100% erővel dolgozom azon, hogy a párombak jó legyen.


2016. júl. 29. 21:28
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
88%

Te meg terjeszd róla, hogy megcsalja a feleségét. Lesz gondja bőven ahhoz, hogy ne vele foglalkozzon.


26/F

2016. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy gondolom, hogy csak annak a párját merik a szájukra venni a barátok, ahol a férfi nem áll ki a párja mellett. Beszéld meg a barátoddal, hogy tegye helyre a dolgokat, mindenkinek van családi élete és van egy határ amibe már a legjobb barát sem szolhat bele. Nem kell itt megfelelned senkinek, meg nem kell kitenned magadért. Hanem helyre kell tenni a dolgokat.

Tehát egy barát az maradjon barát és ne foglalkozzon az én legbelsőbb kapcsolatommal, ezt tisztázzad a pároddal, hogy beszélje ezt meg a barátjával és ha mégegyszer rosszat mer mondani rólad, akkor választhat kettőtök között. Legyél határozott, ha a barátját választja, akkor költözz el tőle, semmi szükség alázkodnod, akkor abból ered ez, hogy a párod sokat panaszkodik a barátodnak az meg nevelni akar téged és végülis akkor a párodnak van valamilyen baja veled, ő elégedetlen veled.

2016. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

+1 részemről.

2016. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én szólnék a barátomnak. ha nem foglalkozna vele, vagy a barátja oldalára állna, akkor elhagynám. nem kell olyan, aki nem áll mellettem.

másik esetben szól a barátjának hogy fejezze be, és ha szorult egy kis jóság a barátba, akkor befejezi ezt a szemét viselkedést.

2016. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
n+1 -ig olvastam. Nem csodalom ,ilyen matematikus tarsasagaban en is rosszul ereznem magam. Honnan tudod ,hogy nincs -e neki valami gyermekkori rossz elmenye a matematikaval kapcsolatban? Te meg itt szidod,te szipirtyo. Inkabb menj es vesd bele a falba a koszinusz tetelt.
2016. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!