Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom és én egyidősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én egyidősek vagyunk. Ezt mondta: "Nézd, ha ide jön egy bombázó, aki nem az anyám lehetne, akkor egy pillanat alatt rúglak ki, Kicsim. Ha viszont itt lennél, akkor kitartanék melletted, ha bele döglenék is. Ugye összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 15:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Te hülye vagy.

Dobd ki a francba.

Azt mondta, hogy ha talál nálad szebb lányt téged kidob, ezen mi nem érthető?

2016. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Noren1989 ***** válasza:
79%
Kamu?
2016. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%

ha talál jobbat akkor "egy pillanat alatt kirúg", ezen mi nem érthető?


23F

2016. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
De azt írja, hogy ha ott lennék, akkor kitart mellettem
2016. aug. 8. 15:09
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
4.: el is hiszed?
2016. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Fake
2016. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Ez ha igaz,akkor ott kéne hagynod.
2016. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de egy ilyen tirpák megszólalásra, csak annyit mondtam volna, hogy "nézd, jobban jársz, ha elmész megkeresni azt a bombázót, kincsem, mert én ezek után kvára nem vagyok rád kíváncsi". Kész, pont, ennyi, sz-rjon sünt az ilyen.


Neked jó az, ha csak addig "bízhatsz" benne, amíg épp ott vagy és fogod a kezét, mert egyébként se nem tisztel, se nem szeret (mert aki ilyen képes a barátnője arcába vágni, az csak saját magát szereti)? Hagyod magad etetni mindenféle "de ha megteszed ezt, kitartok melletted" ócska szövegekkel? Mert most az az elvárás, hogy költözz oda, aztán majd nőni fog a lista, mit kell teljesítened, hogy nagy kegyesen ne lépjen félre vagy le.


Ugyan már, tiszteld magad ennél egy kicsit jobban, erre a parasztra már pont elég időt pazaroltál.

2016. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

Nem jól fogalmaztál. Én értem mi van. Nem laknak együtt. Így, hogy külön laknak, ha felmegy hozzá a lakására valamiért egy bombázó, megcsalná a barátnőjét, és kirúgná. De ha együtt laknak, akkor nem fogja megcsalni, ha beledöglik is kibírja, hogy ne.


Ugye ezt mondta??


Mondjuk nekem ez a szöveg sem túl bizalom gerjesztő, de egy fokkal jobb. Úgy látszik, neki az összeköltözés a kapcsolatban egy nagy előrelépést jelent.

2016. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha ló nincs,jó a szamár is. :)

Ha egy buta,együgyű nő vagy és nem veszed észre,mi rejtőzik e mondat.mögött,meg is érdemled ezt a pasast. Nem mindenki ilyen naív,mint te. Vaaggy nemm is tudom,minek lhetne nevezni téged.

Ismerek ilyen csajt,mint te. Egyszerűen nem érti meg,mikor egy pasi megalázza. Olya buta ezen a téren,hogy csak mosolyog rajta,ha valaki kihasunálja,vaggy leégeti az egész társaság előtt.

2016. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!