Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy felnőtt férfit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt férfit nem érdekel más csak az evés, a kondizás és a számítógép az elfogadható?

Figyelt kérdés

Ja és a szex.Párom ezenkívül nem ért semmihez,semmit nem tud megszerelni,javítani.Se főzni,de nem is érdekli.

Csak a fent felsoroltakkal foglalkozik a munkahelyén kívül.

Már kezd elegem lenni ebből,van akinek hasonló párja van?


2016. szept. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerőseim, akiket a munka, evés, kondi érdekel. 3 hónapnál tovább, egyik mellett sem marad meg nő.
2016. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
6%
És te mihez értesz? Sok dolog érdekel? Nem várhatsz el mindent a másiktól.
2016. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én jóval több mindenhez értek nő létemre.Főzni tudok,heti 2-3 nap szoktam is.A munkaidőmön kívül túlórát is vállalok hogy elég legyen a pénz.Tudok festeni,minden évben kifestem a lakás egy helyiségét.A lefolyó ha eldugul,megcsinálom,stb.

De a párom egyáltalán nem ért semmihez,mintha az űrből jött volna. Ebben a kondizás-evés-számítógép hármasban teljesen jól érzi magát.Néha elvegyünk egy közeli helyre,de néha csak a látszat kedvéért jön hogy ne legyen vita.

Nem érzem férfiasnak ezt a hozzá állást a dolgokhoz.

Ti hogyan gondoljátok?

2016. szept. 10. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Elasnam.
2016. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
érdekes, hogy mégis vele vagy és nem egy ezermesterrel...
2016. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem elfogadható. Ez nem férfi, ez egy életképtelen gyerek.


Mi lesz ha megbetegszel, vagy el kell utaznod néhány napra? Mi lesz akkor, ha mendezek történése mellett, még lesz egy gyereketek is?

2016. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
es miert vagy egyutt egy ilyen hulladekkal?
2016. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagy egy ilyen ember mellett, mikor láthatóan neked sem szimpatikus ez a hozzáállás, sőt mi több, kifejezetten kiábrándító.


Nem, nem ilyen a párom és soha nem is volt ilyen párom. Nem véletlen.

2016. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Én megszerelek bármit, főzök, takarítok. Hétfőn festem a nappalit. A feleségem nem maradéktalanul fogad el olyannak, amilyen vagyok. Egzisztenciálisan (finoman szólva nem rendelkezem csúcs-keresettel) valamint alkatilag (mackós vagyok) többre/jobbra vágyik!


Sajnos valami mindig hibádzik/hiányzik a másikból.


38F

2016. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tudnék együtt lenni egy ilyen férfivel..
2016. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!