Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elítélendő, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, akár 30+ossal is, de mindenképpen éretten gondolkodó férfival?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, mindig a saját korosztályom vonzott, de elkezdtem azon gondolkozni, hogy meddig lehet "várni" arra, hogy az éppen aktuális párom felnőjön, úgymond megjöjjön az esze, és éretten, felelősségteljesen viselkedjen.


Persze, tudom nagyon jól, hogy nem az életkor határozza meg az érett gondolkodást, de úgy érzem, hogy a mai fiúk többségére nem lehet számítani.

Vannak még olyan férfiak, akikkel komolyan lehet tervezni az életet?


2016. nov. 14. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
hát nemis lehet,a normális ffi 35-től kezdődik
2016. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
30+ vok, de tök lökött. Lehet esélyem?
2016. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem a menő odamomdogatós gyereket kell preferálni vagy azt aki ilyen korban még a gép előtt ül és játszik

Én 23 vagyok és nem akarok nagyképű lenni viszont amik neked az elvárásaid én teljesen megfelelek neki

23/F

2016. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen normálisnak gondolom, hogy egy biztonságot és stabil támaszt adni tudú Férfit szeretnél magad mellé, aki mellett Nőnek érezheted magad. 30 felett könnyebb érett férfit találni de még egyáltalán számít túl idősnek, hozzád képest sem.
2016. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
#3 mert egy 25 éves pasi nem játszhat a számítógépen? Ez aztán érett gondolkodásra vall a részedről.
2016. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Apakomplexusod van? Am nem gáz, a 30-as férfiakban én is az apapótlékot látom:D Főleg ha már őszül a halántéka. De azért ha kapcsiról van szó maradok az izmos, fiatal pasiknál :D

18/L

2016. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy attól félsz, hogy elítélnek, mert 24 éves létedre nem zárod ki kapásból a 30 felettieket? Szerencsére ilyen csak gyakorin van (megjegyzem a legtöbb ilyen megszólalásra azónnal érkezik ellenérv, amire az illető már nem tud mit felelni), a való életben senki nem néz le kapcsolatokat 10 év alatti korkülönbséggel, felette is ritkán.


Azt viszont jól látod, hogy nem érdemes arra várni, hogy valaki megkomolyodjon (ilyen kapcsolatba belemenni eleve halva született ötlet); keress valakit, aki már most komoly. Az utolsó kérdésed meg nagyon elkeseredettnek hangzik, mint amikor egy fiút megcsal egy lány, és ő meg kijelenti hogy minden nő k***. Persze hogy vannak, már miért ne lennének?

2016. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, sőt, bár én találkoztam volna anno egy ilyen lánnyal, egészen máshogy alakult volna az életem :D

De viszont a kor nem garancia semmire önmagában, sőt, nálam fordított a helyzet:D

Igaz, tizenéves koromban elég vad életű voltam, de huszonévesen már komolyan és felelősségteljesen viselkedtem és terveztem az életem, tanultam, dolgoztam, és komoly kapcsolatban gondolkodtam. Aztán megszivatott a csaj. Akkor egy kicsit lazábbra vettem, de alapvetően még mindig komolyan terveztem és komolyan vettem az életem, és komoly kapcsolatot terveztem azzal, akibe újra beleszerettem. Átvertek másodjára is, aztán harmadjára is, és mostmár 34 éves férfiként oda jutottam, hogy hülyébb vagyok, mint valaha, másra már nincs szükségem a nőktől, mint a szexre, csak a mának élek, szarok a jövőmre, az egészségemre, a valaha volt szép terveimre és mindenre, egyáltalán nem érdekel már a munkám, csak azért csinálom, hogy legyen pénzem bulizni, rosszabb vagyok, mint tini koromban :D

2016. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#5 a mértékletességről hallottál már öregem? Nem azzal van a baj aki néha kikapcsolódásként leül a gép elé játszani hanem azzal amikor ez a kapcsolat rovására megy kedves érett gondolkodású...
2016. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

6-os, szomorúan látom, hogy nem sikerült megfogni a lényeget, de nem baj.


Lehet 30-nál fiatalabb is, de én már nem preferálom veled ellentétben az izmos, fiatal pasik rutinjait, a folyamatos buli-pia kombót, kicsit már kezdem unni, hogy nekik másról nem szól az élet és nem képesek végre felnőni.

2016. nov. 14. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!