Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Srácok-férfiak, mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-férfiak, mennyi idő után kértétek párotokat arra, hogy költözzetek össze, jobban mondva hozzátok? Milyen tulajdonságok alapján döntöttetek erről?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
házasságkötés másnapján költöztünk össze
2016. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
van valamid ?vagy csak a valagodat akarod beköltöztetni máshoz?
2016. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, ez csodás válasz volt, köszi :)
2016. dec. 5. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
semmiség bébi.szóra sem érdemes.
2016. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy férfiakhoz szól a kérdés, én pedig nő vagyok, ezért bocsi, de attól még leírom, hogy nálunk hogy történt ez a dolog :)


Nem beszéltünk meg semmit, nem kérte, hogy költözzek hozzá, egyszerűen csak így alakult. Sokat voltam nála, hétvégék, hétköznap, gyakrabban aludtam már ott, mint otthon, időközben akkor lassanként áthurcoltam pár ruhát, fogkefét, tudod, a reggeli indulások mégiscsak kényelmesebbek, ha előtte nem kell még haza is menni. És tádáá, amikor már átlag heti egyszer egy órát voltam csak otthon, hogy megvárjam, amíg kimos a gép és én kiteregethetek, akkor azt mondtuk, hogy na most már ebből elég, és egy közös albérletbe cuccoltunk át. Ennek az ideje egyébként olyan másfél hónap után érkezett el. És nem hiszem, hogy bármelyikünk részéről ez tudatos lett volna, egyszerűen így érződött természetesnek. Jól éreztük magunkat együtt, jól kijöttünk, szerettük egymást, mi kell még? Nem hiszem, hogy tudna olyan tulajdonságlistát írni, amiről azt lehet mondani, hogy EZEK MIATT költöztünk végül össze. Szerettünk és azóta is szeretünk együtt lenni, egymás mellett elaludni/ébredni, szerintem ezek voltak a legfőbb mozgatórugói a dolognak. Azóta is együtt élünk egyébként (3 éve).

2016. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,h valaszolok,mert no vagyok. Nalunk a kovetkezo volt: Nalam lakunk. Amikor ugy ereztem kb fel ev utan,h rossz,h hazamegy tolem,mindtam neki,h hozza a tobbi cuccait is es ne menjen haza. Masnap jott a cuccaival es azota egyutt elunk.

N

2016. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, de azért válaszolok. Kb. azóta, hogy összejöttünk, együtt is élünk. Szép lassan átvándoroltak hozzá a cuccaim, egy ideig még átjártam az én albimba elhozni ezt-azt, aztán végül az lett, hogy felmondtam az albérletemet, és inkább az övébe fizettem bele. Nem lett konkrétan kimondva, hogy na költözz hozzám bébi, de egyszer valamit csináltunk és megjegyezte, hogy na szivem, vágod, hogy mi már együtt élünk?

Azóta elköltöztünk onnan és együtt bérelünk egy közös albérletet.

2016. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Három év után én kérdeztem meg, hogy nem akar e hozzám költözni. Szimplán csak így tűnt logikusnak. :D

Azóta is jól elvagyunk.

2016. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszéltük hogy új helyre megyünk hogy ne érezze senki se úgy magát hogy ő megy oda és a másiknak helyet kell csinálnia neki így kihívás volt az összeköltözés és egyformán indulunk kiderülnek a dolgok hisz nincs otthon senki.

Egyébként meg ez vagy jön vagy nem, az emberek többsége az elején el tudja ezt dönteni, max még meg akarja ismerni előtte a másikat jobban, nálunk ez 1 év után vált aktuálissá amikor már a párom is dolgozott fixen (nem diákmunka vagy alkalmi).

2016. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, én is nő vagyok.

Nem lett kimondva, egyszerűen a fele cuccom átmászott hozzá kb. 1 hét után.

Igaz, két utcával volt arrébb az ő háza mint ahol én laktam.

Szerintem erre csak azt mondaná, mint 1,5 évvel ezelőtt: jó melletted ébredni! :)


(különben akkor zajlott a válásom, de ez tudom nem tartozik ide)

2016. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!