Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek egy jó párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jó párkapcsolatban mennyire számít a párhoroszkóp és szerintetek mi az alapja annak, hogy 2 ember hosszú távon jól megértse egymást?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének elsősorban.


a kérdés második részében ilyen dolgokra gondolok mint:


-neveltetés,

-lakókörnyezet,

-iskolázottság,

-anyagi helyzet,

-közös élmények,

-közös hobby

-közös munka

stb.


A normális, építő jellegű válaszokat előre is köszönöm!



#párhoroszkóp szerepe #hosszútávú párkapcsolat alapja #2 ember jó kapcsolata #mi szükséges a hosszútávú párkapcsolathoz
2016. dec. 13. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan 5 éve vagyunk együtt a barátommal,és minket nem érdekel a horoszkóp. Megnéztük nem 1x a horoszkopunkat,és nem 1x írták,h ez a 2 horoszkopú ember nem lesz hosszú távon együtt, veszekedni fognak stb! Hát aki erre ad,gratulálok hozzá
2016. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a horoszkópos dolog, talán részben igaz, részben nem, attól függ mennyire adtok neki teret. Pl. ha jól kijöttök és megvan az összhang, de a horoszkóp szerint nem illetek össze, ezét felesleges hibát keresni.


a kérdésed 2 fele pedig, mi az alapja?

Egymás elfogadása, tisztelete, szeretete (nem csak a szerelemre gondolok), hanem alapból, mint embert szeretni, kedvelni a másikat, megértése.

Amiket írtál pedig igen, valóban adhatnak alapot a hosszú távon működő kapcsolathoz.

2016. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
horoszkóp? Ez vicc? Komolyan.. emberek által kitalált hülyesègek szerint megitélni egy kapcsolatot? Erről eszembe jut egy történet amit multkor olvastam, amikor a magazinszerkesztő nem talált semmi jó szöveget a horoszkópokra, illetve nem olt ideje rá, ezért mindig tavalyiakat másolt bele, ami amúgy senkinek se tűnt fel, csak fél èv után egy öregasszonynak... szóval ennyire valós az egèsz.. a második részébe : Na igen, ezek már tudják befolyásolni a kapcsolatot, nem kevèsbè.. A neveltetès, az hogy hol nőttél fel, milyen körülmènyekben st minden, meghatározza a te életfelfogásod, ezálltal èrthető módon a kapcsolatodat is.Az iskolázottság valakinek számít, valakinek nem. Ha így is megtaláljátok a közös hangot, akkor nem feltètlenül van hatással.. Általában az ember valamilyen szintem hozzá hasonló párt választ, vagy valahol megtalálják a közös pontot.. Olyan is előfordul amikor nem, de akkor jobb esetbe érdeklődnek egymás élete iránt ès pont az az izgalmas/új, hogy egy teljesen más èletfelfogással/hobbival találkozik az ember.
2016. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Horoszkóp semennyire nem fontos.

Ami fontos hogy egyezzen:

Neveltetés, életszemlélet, beállítottság, nagyjából egyforma belső tulajdonságok, nagyjából egyforma tulajdonságok olyan téren amik az együttéléskor fontosak(pl. rendszerető-e mindkét fél?, vagy megtudják-e osztani a házimunkát?), mindkét fél azonos szexuális étvágy, illetve mindkét fél monogám/vagy nyitott kapcsolat párti. Mindkét fél hasonló jellem, visszahúzódó avagy domináns, ha ez túlzottan eltérő, az egyik elnyomva érezheti magát. Hasonló elgondolás, elképzelés a jövőt illetően.

Van még sok dolog de szerintem ezek az alapok egy jó, hosszú távú kapcsolathoz.

Rövid távon pedig inkább csak a szexuális vonzódás fontos.

F34

2016. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkópra annyit tudok mondani, hogy mi horoszkóp alapján alig bírnánk egymás mellett pár hónapig, és akkor is végig üvöltöznünk kéne egymással. Ehhez képest 3 éve elvagyunk a legkisebb összezördülés nélkül, nem is láttam még ilyen harmonikus kapcsolatot. :D
2016. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


(Valóban olyat már én is tapasztaltam, hogy 2 hónapban is ugyanaz volt írva egy bizonyos csillagjegyhez. szerintem már a horoszkóp készítők sem tudják, hogy mivel etessék az embereket.)


Még egyszer köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. :-)

2016. dec. 13. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos az ezotériában a horoszkóp (nem a retardált szennylapok 3 soros leírása) nagy segítségére lehet az embernek. De! csak önismereti formában. A horoszkóp útmutatást nyújt, hogy miben vagy erős, gyenge, mi megy könnyedén, és mi az, amit nehezen szerzel meg...stb. A saját radixomat tanulmányozva tapasztalat alapján azt mondom, hogy mindenképpen hasznos. De ezt nem egy kalkulátor, nem egy magazin de nem is egy Gyurcsok-féle fogja megválaszolni. De még a numerológia is segítségedre lehet, ismétlem, önismerethez.

Hosszú távú "megértés" kulcsa a SZER-ETET (=ami táplál)...semmi más nem számít :).

2016. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!