Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kellett volna tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Padödő koncert utána diszkó zene.

57 éves vagyok a párom kivel 6 éve vagyok élettársi kapcsolatban 54éves szeretett volna táncolni. Nekem izületi fájdalmaim vannak sokszor menni is alig tudok!

A koncert vége felé kicsit táncoltam a párommal.Mikor a koncert után a pörgős diszkó zennénél azt mondtam nem tudok erre táncolni csunyán összeveszett velem hogy akkor minek jöttünk menjünk haza és haza mentünk. Szerintetek?


2016. dec. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony tini probléma, még ennyi idősen is!
2016. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Gyanítom, rosszul fejezhetted ki magad. Valószínűleg ő úgy értelmezte a dolgot, hogy számodra ezzel vége a bulinak, hiszen inkább ücsörögnél csak.

Ezen pedig persze, hogy megbántódott, mert ő pont az ellenkezőjét akarta - és borzasztó rossz ám úgy ott ülni, hogy látod, mindenki más bulizik, te meg savanyodsz a sarokban... És innentől magát generálja a dolog, hiszen duzzog, még inkább elromlik a kedve, a vége óriási balhé lehetett volna, hogy tönkretetted az estét. Ehhez képest jobb döntés volt, hogy eljöttetek. :)

Ahol szerintem rosszul fejezted ki magad, az az volt, hogy mondhattad volna, hogy a pörgős zene az, amire nem tudsz táncolni, várjatok ki egy lassabb számot - ezt bizonyára a párod is megértette volna, ha tudja, hogy ennyire rossz a betegséged.

Meg hát persze nagy különbség, hogy nem tudsz, vagy nem akarsz, ebbe mi nem látunk bele. :) Az is lehet, hogy úgy érezte-gondolta, hogy eleve nem is akarsz táncolni, és akkor eleve rosszabb, erőltetni a dolgot...


Beszélgess vele, mondd el, hogy a fájdalom miatt, meg a pörgős zene volt a gond. Esetleg ajánld fel, hogy kerestek egy olyan bulit, ahol tudod tartani a lépést, és akkor bepótoljátok a táncot.

Ki fog engesztelődni, nem történt nagy tragédia. :)

2016. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Látom nem értetted meg a lényeget. A koncert alatt kicsit táncoltam vele de a FÁJDALOMtól nem tudtam a pörgős diszkó zenére táncolni.Ha neki olyan kedve van akkor ha bele döglök is táncolnom kellett volna. Izületi fájdalmaim voltak, vannak, nem kivánom hogy meg tudd milyen az.
2016. dec. 21. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég tapló egy alak, ha 6 év alatt sem világos neki, hogy az ízületeid milyenek.

57 éves koromban igazán nem zaklatott volna fel, hogy nem táncikálok egy diszkóban.

2016. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, semmi rosszindulat nem volt bennem, felesleges ilyen hangnemben reagálnod.

Természetesen nem ismerjük a párodat, de ha tisztában vagy vele, hogy hisztis és önző, akkor pontosan mi is a kérdés..? Mert ez esetben nincs mire reagálni. Neked fájdalmaid voltak, ő meg behisztizett, kész, passz, ilyen esetben nincs olyan, hogy mit kellett volna vagy nem kellett volna.

A kérdésben viszont azt emelted ki, hogy a pörgős zenével volt problémád a betegséged miatt (ergo előtte a lassabbal nem, hiszen táncoltatok), és ennek kapcsán mertem felelni a kérdésedre, hogy esetleg ezt jelezhetted is volna felé a szimpla "nem táncolok többet" helyett, és kereshettetek volna kompromisszumot - akár pillanatnyi pihenés, más zenére várás, akár máskori bepótlás tekintetében, ha jobban leszel - , és esetleg ő is kevésbé lett volna dühös. De ahogy említettem, nem ismerem a párodat, felnőttek között feltételeztem, hogy kölcsönösen tekintettel vagytok egymásra. Ezek szerint tévedtem.

További szép napot!

2016. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!