Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A ferjem agressziv mar eleg regota. Hogyan tudnam errol leszokatni? En alapbol egy nyugodt no vagyok, de mar kezdem atvenni tole az idegeskedest. Mindenen aprosagon kiborul, masok elott lekiabal (ezert mar jo parszor ra szoltam) van egy kislanyunk (3ho) ha nem alszik meg ejfelben akkor o ra is kiakad es agresszivan szol hozza ami nekem nagyn nem tetszik! Mindig ra szolok, de nem valtozik. Nem birok ra hatni. Es mivel igy viselkedik igy en is durva vagyok vele mostanaba mert haragszom ra. Ezt mar probaltuk megbeszelni o is belatja hogy igazam van bocsanatot ker de par nap mulva megint ugyolyan. Azota ilyen miota korabban kel a munka miatt, azt mondja nincs kipihenve, faradt. Szerintem ez akkorsem ok erre. Az is megfordult a fejembe hogy van e valakije, de nelkulem nem megy sehova, csak dolgozni ahonnan idoben haza er, telefonjat szoktam ellenorizni. Bukos a kislanyunk es ha nagyobbat bufizik kiakad. Nem reg kicsit meg volt fazva a kislanyunk es nehezen gyogyult, emiatt is kiborult es az orvost hibaztatta. Mindig mondom neki hogy hagyjon fel ezzel a viselkedessel de nincs valtozas. Volt mar olyan hogy napokat alig szoltam hozza o pedig jott es kereste a tarsasagom bocsanatokat kert stb de ez par napnal tovabb bek tart.. Hogyan tudnek ra hatni?

2017. jan. 4. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"A ferjem agressziv mar eleg regota"

"van egy kislanyunk (3ho)"

Hát elég nagy felelőtlenség ilyen párral gyereket vállalni.


"telefonjat szoktam ellenorizni"

WTF?

2017. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehat varazslatos modon megsem fordult ki magabol az uriember a kedvedert, de ennek ellenere szultel neki egy gyereket, es most idejossz kerdezgetni, hogyan lehet ujraszocializalni felnott embereket? A valasz: sehogy. Szagolod, amit szakajtottal.
2017. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Tudja a fene, hogy az ilyen nők mit remélnek, meg milyen segítségre számítanak.

Valaki adhatna erre is pár tippet, hogy ilyenkor mit lehet írni, amiért nem lesz lepontozva (mondjuk azt is pont les.zarom).

Azt nem lehet mondani, hogy minek szült gyereket, mert visszacsinálni nem lehet.

Azt se, hogy költözzön el a gyerekkel, mert jövedelme semmi, menni senkihez se tud, megélni sehogy nem képes, és ugye még felelős egy kisbabáért is.

Azt se lehet mondani, hogy ettől vagy attól megváltozik, mert józan paraszti ésszel is tudható, hogy sose változik meg.

Azt se lehet javasolni, hogy adja a babát örökbe, legalább ő kapna egy olyan családot, amit megérdemel, a kérdező meg elmehet dolgozni, és lesz miből elköltözni.


Mivel a helyzet a teljes kilátástalanság iskolapéldája, ahonnan nincs kiút, még esetleg lehetne javasolni a kollektív öngyilkosságot, de hát az meg ugye erkölcstelen.


Szóval tényleg őszintén kérdezem minden jószándékú, segítőkész embertől, hogy szerintük erre mi az emberséges megoldás?


Mert amit én szívem szerint tennék az ilyennek, mint a kérdező, megint csak büntetik...

2017. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha valakinek ellenőrizgetni kell a telefonját az aztán stabil és bizalmon alapuló kapcsolat lehet a javából...
2017. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok "biztato" valaszt. Eloszor is tanuljatok meg ertelmezni! Ugyanis oda van irva hogy miota uj munkahelye van! Az kb 2 honap! Igaz ezt nem irtam oda pontosan de az ott volt hogy eleg regota. Ami felenk azt jelenti hogy nem a kezdetek ota! Igen szultem neki mert szeretjuk egymast, es ha vissza fordithatnam az idot semmin nem valtoztatnek! Es mit szoltok hozza hogy siman eltudnek koltozni ugyanis van hova mennem! Es meg dolgoznom sem kene ahhoz hogy megeljunk a kislanyommal ugyanis a csaladom tamogatna! Es mielott jonnetek azzal hogy "buszke lehetsz magadra hogy mas tart el" elmondanam azt is, hogy van munkahelyem, csak epp terhes szabadsagon vagyok. Ja es azt hiszem hogy nem azt kerdeztem hogy hogy koltozzek el tole, sem azt hogy miert szultem neki gyereket. A kerdesemre pedig valaszt meg nem igen kaptam. Szoval kerem a "tisztelt" valaszolokat hogy ne a rossz indulatu dolgaikat osszak meg oktassanak ki a sajat eletemrol, hanem a kerdesre valaszoljanak negativ megjegyzesek nelkul! Koszonom...!
2017. jan. 4. 15:44
 6/10 A kérdező kommentje:

A 3-as pedig honnan veszi azt a sok baromsagot amit leirt? Honnan veszed hogy semmi jovedelmem?

A 4-es meg az 1-es pedig el ne mondja nekem hogy nem szokta a parja telefonjat megnezni! (Mar ha van) es mivel igy viselkedik ahogy leirtam megfordult a fejemben ahogy szerintem sok mindenkinek megfordult volna!

2017. jan. 4. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi fordulna meg a fejemben, akkor neki szegezném a kérdést, egyenesen, ahogy felnőttekhez illik. Soha egyetlen páromnak sem kutattam a telefonjában.
2017. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te olyan en ilyen! Nem ezt kerdeztem ha jol tudom, nem az volt a kerdesem hogy szerintetek milyen hogy megnezek a mobiljat.
2017. jan. 4. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Stresszes a munkája?

Esetleg egy pszichológus aki segítene az indulatkezelésben?

Sajnos más nem jut eszembe. :(

2017. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a munkája miatt ilyen, akkor elég egyértelmű: váltson munkahelyet. Ha nem amiatt, akkor is: válts férjet. Ennyi, felnőtt emberen nem tudsz utólag változtatni, ha agresszív akkor agresszív.
2017. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!