Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti meg szoktátok lesni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok lesni a párotokat WC-zés közben?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Már miért akarnék ilyet csinálni?

(Véletlenül nem Alex a neved? :D )

2017. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bazz... xD
2017. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Mi pisilni egymás előtt szoktunk, a barátomnak szoktam is tartani közben, mert szerintem vicces, szóval nincs mit leskelődni. Kakilni pedig külön szoktunk, azt a privátszférát megadjuk a másiknak
2017. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
22%
Nálunk a WC-zés nem tabu. Simán bemegyünk a fürdőben amikor a mások dolgát végzi, ha sürgős pl fogmosás vagy ilyenek van. Bekopogunk ő megadja az engedélyt azt csináljuk a dolgunkat.
2017. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Le is pisilném, ha kérné, de nincs párom. :(
2017. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mi mindketten úgy nőttünk fel, hogy a wc a használat idejére no-go zóna.


A szüleinkre se nyitogattunk rá gyerekként, ez szerintem csak az elmúlt 10 évben lett divat, hogy anyuka a gyerekek születése után 5-6 évig nem megy egyedül wc-re, mert traumatizálja a gyereket, ha kizárják.

2017. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

"sürgős pl fogmosás"

Ezt elképzelem.... "Gyorsan fogat kell mosnom mindenáron, úristen, ha nem mosom meg 2 percen belül, akkor szuvas lesz... neee... már érzem, hogy szuvasodik.... futáááááás"

:DDD

2017. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam meglesni :D Es altalaban annyira surgos se szokott lenni, hogy ne tudjuk megvarni, amig a masik vegez a WC-n, vagy akkor elore szolunk es az megy be elobb aki jobban siet.

Amugy nem vagyok szegyenlos elotte es o sem, de nem hiszem, hogy mindent latni kene a masiknak.

2017. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

"Gyorsan fogat kell mosnom mindenáron, úristen, ha nem mosom meg 2 percen belül, akkor szuvas lesz... neee... már érzem, hogy szuvasodik.... futáááááás" XD Ez nagyon kész!


Amúgy én speciel munkába menés előtt mindig mosok fogat és zuhanyzok, még akkor is ha késében vagyok. Van, hogy nem tudjuk beütemezni a dolgot. Akkor van az, hogy a párom ül a wc-n meg sietek a készülődéssel.

De pl. ha elmegyünk akkor puszit mindig adunk egymásnak, mert kitudja. Ha sietek a buszra, a párom a wcn van, akkor én akár trónolás közben is megpuszilom.


És mindketten olyan családba nőttünk fel ahol nem nyitottunk a családtagjainkra rá az ajtót. De valahogy a párommal ezt sosem éreztem tabunak.

2017. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Páran kicsit félreértelmezték a kérdést, itt kifejezetten leskelődésról volt szó (ha nem, akkor sorry, kérdező majd kijavít)

Hogy válaszoljak is: meglesni soha, engem nem izgat az ilyesmi, hacsak nem valami extrém sürgős ügy van (ég a ház, vagy hasonló), akkor nem is nyitnék be hozzá, ahogy engem is nagyon zavarna, ha a párom jönne befelé a fürdőszobába.

2017. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!