Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható, ha a férjem a 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha a férjem a 6 éves házasságunkból már a harmadik évet tölti külföldön?

Figyelt kérdés
Szerintem anyagilag nem indokolt a külföldi munka,mert itthon is volt munkahelye és én is dolgozom. Nem tudom meddig kell ezt tolerálni. :(
2017. jan. 14. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Apam kb 4 eve kulfoldon dolgozik. Mondjuk neki nem is lenne itthon munka. De naluk mukodik, nem tudok rola, hogy barmi gond lenne. Altalaban 2-3 havonta ket hetet itthon van.
2017. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
A férjeddel kellene beszélni errõl. Amugy te miert nem mentel vele?!??
2017. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfogadható, mert nem az én férjem. Hogy neked elfogadható, azt neked kell eldönteni. Ha már nagyon eleged van belőle, hogy távol van, amit tökéletesen meg tudok érteni, akkor mondd meg neki.
2017. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem vele,mert jó munkahelyem van, és a fizetésemmel is megvagyok elégedve. Próbáltam megbeszélni vele,de szerinte itthon nem lehet megélni. köszi a válaszokat.
2017. jan. 14. 11:51
 5/15 Bence_ ***** válasza:
Ti valóban egy pár vagytok?
2017. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés. A szó komoly értelmében ezek szerint nem. :(
2017. jan. 14. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire fontos kérdés, akkor hogy nem merült fel a házasság _előtt_?
2017. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Itthon tényleg nem lehet úgy megélni, külföldön átlagosan minimum 4x annyit keresel ugyanazért a munkáért,ez a nem mindegy.
2017. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ha neked elfogadható akkor az.

Ha nem akkor elválsz .

Aki kimegy az nehezen tudja abbahagyni , nehéz mikor belegondolsz hogy otthon nem haladsz egyről a kettőre.

Szegezd neki a kérdést komolyan, téged választ vagy a külföldi munkát?

2017. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van az a szitu amikor muszáj, de ha itthon is van "normális" állása és meg tudunk élni akkor nekem sehány évig sőt egy percig se elfogadható. De mi ezt már esküvő előtt megbeszéltük. Én nem vagyok hajlandó így élni, szerencsére a párom sem. Ha menni kell akkor vagy együtt vagy sehogy.
2017. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!