Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek melyik társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik társkeresőn érdemes regisztrálni ahol vissza is írnak a lányok és nem csak lehúzás az egész? 25/f

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne...felregeltem ,írtam a nagy bemutatkozó leveleket,de még csak válasz sem jött


heteró lányt kerestem,pesten és popsi témához,és nem túl szépet mert őket nem szeretem

2017. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz milyen bosszantó? Nen tudom mi lehet de olyan is előfordult hogy lejárt az előfizetésem aztán kaptam leveleket csajoktol,akkor esett le hogy egy nagy lehúzás!
2017. febr. 20. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
állítólag ezek mind fizetős lányok...ez a lehúzás,nem az pár ezer forint...
2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg mi lenne ha élőben ismerkednél mint minden kommunikációra érdemes ember?

Kérdezem ezt nőként, 32 évesen.

Én a válás után így tettem, pedig szerencsétlenkedhettem volna egy kisgyermekkel társkeresőn is...De jobban hiszek a személyes ismerkedésben.

És nem maradtam magamra, boldogan élünk együtt a párommal.

Javaslom, próbáld ki.

2017. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel a randihely.hu-n ismerkedtünk meg. Én 6 hónapja voltam fent, a férjem meg férfi létére csak 1 hónapja, mikor elkezdtünk levelezni. 2 héttel később volt az első randink, és azóta együtt vagyunk.


Teljesen ingyenesen lehet használni a szükséges eszközöket. Adatlapok, képek megnézése, üzenetek küldése-fogadása. Semmiért nem fizettünk, csak a netért:)

2017. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Személyes ismerkedés egészen pontosan hol? A klasszikus "könyvtár, kocsma, diszkó, klub, stb."? Könyvtárba nem jár senki manapság, több információt lehet megszerezni az interneten gyorsabban. Kocsma meg hasonló helyekre meg inkább be sem megyek, nem áll szándékomban se alkohollal rontani az egészségem, sem az ottani proletárokkal keveredni.

2017. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedni bárhol meg tudsz valakivel.Vásárolni, postára, dolgozni stb. mindenki jár.

Én pl. páromat az oviban ismertem meg.

Nem járok se discóba, se kocsmába.

Az a baj, hogy sokan elfelejtenek beszélgetni, mert a neten élik az életüket.

2017. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!