Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nekem van lakásom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem van lakásom én ajánljam fel az összeköltözést? N

Figyelt kérdés
Nem egy településen élünk, de a közeljövőben ebben a városban szeretne munkát vállalni és régebben mondta, hogy nem szívesen ingázna minden reggel. Tudom, hogy gyűjt házra, de még most nem engedheti meg magának, viszont nekem van egy kisebb lakásom. Ebben az esetben én mondjam neki, hogy hozzámköltözhet? Nem akarom elsietni a dolgokat, még csak pár hónapos kapcsolat, de kár lenne plusz pénzt fizetni albérletre vagy benzinre a bejáráshoz. Vagy várjam meg amíg a férfi utal az összeköltözésre?

2017. febr. 21. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Hogy én nem találkozok soha ilyen nővel...

Én tökre örülnék neki.

És persze fordított esetben én is felajánlanám...

2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
39%

Nálam, férfiként alap lenne ilyen esetben, hogy bútorozzon hozzám. Persze ha csak nem akarja a saját ízlésére totál átalakítani a lakást.


De most komolyan, kikényszerítenéd belőle, alázkodjon meg, ő hozza fel, amikor te magad szívesen "törzsvendégül" látnád magadnál? Mondjuk ha van esze, nem fog hozzád költözni, én sem tenném, ha a barátnőm hozzáállása ilyen lenne.

2017. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi a baj a hozzáállásommal?

Soha nem éltem még együtt senkivel és félek kicsit tőle. Meg nem tudom, hogy ő késznek érzi-e magát erre. A férfiak azért jobban lekötve érzik így magukat, nem?

2017. febr. 21. 20:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne siesd el, különben is izgalmadabb külön, könnyebb tovább állni is.
2017. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a hozzáállásoddal és normális, hogy tartasz tőle (főleg hogy nem túl hosszú idő van mögöttetek és még nincs az együttélésben tapasztalatod).


A lakás a tiéd, nekem nem lenne képem hozzá, hogy rákérdezzek arra, hogy odaköltözhetek-e. Szóval ha valaki ezt a témát felhozhatja az Te vagy.

Mikor? Amikor kész vagy rá és jónak látod.

Habár munkakeresésnél/munkavállalásnál egyértelmű előny ha helyben él a jelölt, de szerintem ráérsz felajánlani amikor ott kezd dolgozni.


Egyébként mennyi a távolság a két település között?


30F

2017. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várd hogy ő kérdezze meg, neki megalázó lenne, mert tiéd a lakás, te döntesz arról hogy engeded vagy sem és ha ő hozza fel, nehogy az legyen hogy tolakodásnak vedd vagy ezt gondolja.

Egyébként a legegyszerűbb hogy amikor úgy érzitek hogy már lehet erről beszélni, hogy hosszútávon gondolkozzatok: leültök és elmondod őszintén mit gondolsz, mik a lehetőségek, ő mit gondol, mit szeretne. Ezt tudni kell megbeszélni, teljesen normális hangnemben, nincs ebben semmi ciki, érdemes idejekorán beszélni erről, gyerekekről, házasságról, attól még nem kell egyből tenni semmit, viszont jó tudni mit gondol a másik és mik várhatóak.

2017. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amint eljön az ideje, tudni fogod mit tegyél. Ha már valóban munkába áll abban a városban, ahol te laksz akkor lehet akarva akaratlanul is úgy alakul, hogy egyre több időt fog nálad tölteni. Mondhatod neki, hogy jöjjön mert úgy kényelmesebb, de ez általában magától szokott így alakulni.

Én mondjuk férfi vagyok, de nálam ez alap lenne. Nem mondanám neki, hogy költözzön oda. Csak azt, hogy nem muszáj ingáznia, avagy túl sűrűn hazamennie.

2017. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felajánlhatnád neki.
2017. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért azon gondolkodsz, hogy felajánld-e neki? Miért nem beszélitek meg? Mondd el az aggályaidat is, és kérdezd meg, ő mit gondol. Ő a párod, vele beszélj, ne velünk.
2017. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ne a pénzkímélet miatt csináld, vagy mert ő felhozza.


akkor mondd, amikor úgy érzed. olyan ez, mint a "szeretlek" vagy a gyerekvállalás.

2017. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!