Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyuka vagyok de az exemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuka vagyok de az exemre gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2011 decemberében szakìtott velem az akkori párom 3 és fél év után. A szakítás nagyon megviselt..teljesen más emberré tett. Depressziòs lettem és nem tudtam kiheverni talán mai napig sem igazán. Ő ezt a szakítást anno tényleg komolyan gondolta.. le is tiltott facebookrol es semmilyen mòdon nem tudtam fel venni vele a kapcsolatot. A barátnőim mondták hogy utánam 3 héttel már más barátnője volt. Hát azt hogy hogy éreztem magam inkább le sem irom. Akkor kezdtem el bulizgatni igazán pasizni is de semmi komoly. Aztán rá 2 évvel megismertem a mostani párom. Nehezen alakult a dolog én akartam is meg nem.. talán részben a volt baratom miatt mert még mindig rá gondoltam. Végül csak összejöttünk majd rá 1 évvel össze is butoroztunk. Mindig is voltak vitáink főként a szex miatt.. ugyanis nálunk forditva volt és én voltam a szexmanias ő nem igényelte annyira.. talán ez hianyzott mindig a kapcsolatunkbol.. a TŰZ! De ettől függetlenül egy joképű, okos , intelligens ember. Összeköltözésünk után masfél évvel terhes maradtam. Sokat vaciláltam a dolgon.. korainak éreztem az életkorom miatt is. Párom támogatott és örült. 1 évvel ezelőtt megszületett a lányunk. Imádjuk szeretjük és párom is jo apa lett. Mindent megad nekunk. Kevés ilyen férfi van de.. mai napig hianyzik valami az én részemről ami igazán én se tudom hogy mi.. talán a kevés szex ..mert az oly annyira lecsökkent hogy 2 hétbe egyszer van.igaz ő sokat dolgozik emiatt is.. mindig én maszok rá es egy csomoszor visszautasitas kapok..De a volt baratomra vissza térve..eltelt 6 év azota és mindig eszemve jut sokszor almomban is, napkozbe is és nem tudok ettől megszabadulni. Pedig tudom hogy ő nem akarna de ha még akarna is se lenne olyan mint akkor régen. Az a tanács hogy lefoglaljam magam nem teljesen jo hiszen van ki lefoglaljon az 1 éves lányom. Nem tudom mit tegyek. Tanácsokat várnék. Köszönöm előre is.
2017. febr. 23. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Hát ezt mindenképpen apjukkal kéne megbeszélned, már csak azért is mert még időben vagytok. Alkudjatok azért ki valamit mert két heti egy az tényleg nem sok.

30/f

2017. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
hát én mindig is azt a filozófiát vallottam hogy a nőket minden nap rendesen ki kell elégíteni és akkor nem jut az eszükbe soha ilyen marhaság :D
2017. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanez van velem is, még az évszám is stimmel:)


El ne mondd a párodnak, ebben nem tud segíteni, magadnak kell lezárnod.


Talán segítene egy találkozás vagy beszélgetés az exeddel, nálam kicsit javult.


Rengeteg év eltelt, változott, már nem sok köze van ahhoz az emberhez, akit régen szerettem.


Így már csak a régi érzés hiányzik, hogy úgy éreztem egymásnak vagyunk teremtve, a mostani énjével nem mennék bele egy kapcsolatba.


Temetni nem szabad, mert egy életen át vágyalozhatsz. Keresd fel, dumáljatok. Jóeséllyel ki fogsz belőle ábrándulni.

2017. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Erre azelőtt kellett volna gondolni, hogy összeköltöztetek, és gyereket vállaltatok. Most mégis mit mondjunk? Hogy hagyd el a férjed? Tedd tönkre az életét azzal, hogy megfosztod a családjától? Foszd meg a gyereket az édesapjától? Azt tedd, hogy viseled a döntésed következményeit! Próbálj összecsoszolódni a bútortársaddal, és élj tisztességes családanyaként!
2017. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kapcsolat még simán menthető. Tégy meg érte, amit tudsz, beszélj őszintén a pároddal az igényeidről.
2017. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdések maradtak benned, ezért nem tudod lezárni. Beszélj az exeddel, és örülni fogsz, hogy már nem vele vagy.
2017. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus Női hibát követtél el. Több Nőtől is halottam már hasonló sztorikat, hogy az Exük megcsalta,elhagyta őket és nem akartak még egyszer pórul járni, hát kerestek egy olyan pasit, akiben tényleg meg lehet bízni, nagyon jó apuka, de egy picit sem vonzódnak hozzá szexuálisan és nem igazán azt kapják amire vágynak, langyos húgy az egész. Azért jár az agyad az Exeden mert vonzódtál hozzá és valószínűleg megkaptad tőle azt,amire éppen szükséged volt.....és amit most éppen nem kapsz meg. A tudatalattid működik, ez nem fog megváltozni, gondolom még álmodni is szoktál vele, ezt el elehet fojtani de csak időlegesen.

Nem tudok mit tanácsolni, mert itt egyszerűen nem lehet jó tanácsot adni. Családot alapítottál egy férfivel akihez csak úgy nagyjából vonzódsz , nem túl jó a szex, ezért nosztalgiázol. Nem az Exedre vágysz, hanem arra az érzésre amit vele átéltél, boldogabb akarsz lenni.

39F

2017. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, addig mentsd a menthetőt, amìg van rá lehetőséged.

Azt írod a jelenlegi élettársadból - jó apa vált, megtesz mimdent értetek, számíthattok rá, és írod még azt is, hogy kevés az ilyen ember.

Akkor ha másba nem is tudsz, de ezekért érdemes küzdeni.

Sok ember össze tenné a két kezét, ha ilyen gondoskodó társra lelne, mint amilyennek leírtad a párod.


A szex, a ( jó szex, szeretkezés ) nagyon fontos egy kapcsolatban, pont úgy, mint egy jó beszélgetés. Az ember lelkét tudja simogatni.


Véleményem szerint, a gyermeked apjáért küzdj, és ne olyan után kapaszkodj amiért nem érdemes, mert már elmúlt.

Legyél őszinte a jelenlegi kapcsolatodhoz és mondd el neki mi az amit hiányolsz. És igényelsz.

Nem tudom mióta szégyen beszélni az érzéseinkről, és vágyainkról. A kapcsolatok jó része ezért megy tönkre mert nem nyìltak és őszinték egymáshoz az emberek. :)

2017. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz erre mit mondani, mert szerintem a 2 hetente 1 menet egy 1 éves gyerek mellett nem rossz arány.


A volt barátodat meg hagyd a túróba, az már elmúlt. A jelen pároddal kell dűlőre jutni, és ugye nem lehet őt hibáztatni, mert a te döntésed is kellett ahhoz, hogy neki gyereket szülj. Azt meg ugye nem teheted meg, hogy összejöttél valakivel, aki szexuálisan nem elégített ki, majd szültél neki gyereket, és azt mondod hogy kalap, csak mert nem szexeltek akkor amikor neked jólesik. Mert az felelőtlenség és butaság, vittek az érzelmek és fájdalmak a volt kapcsolatodból, aminek az eredménye egy gyerek.


Sajnálom, hogy ezt mondom, de vállald a felelősségét annak a döntésednek, hogy egy olyan férfi mellett állapodtál meg, akinek nem lételeme a szex. Ezt te tudtad nagyon jól. Most már hiába mondod, hogy de nem szexel velem eleget.


Kell egy arany középút mind a két fél részéről. Ő próbáljon meg tökösebb lenni, te meg próbáld kicsit lehűteni magad. És nem más ágyában meg masztival, hanem elfogadni, hogy már nem lepedőakrobatikázás van, hanem gyerek nevelés. Felelősségvállalás.


És ne ess bele abba a már már tipikus női, anyai hibába, hogy az egész nap dolgozó férjemtől elvárom, hogy miután beesik az ajtón, legyen a gyerek apja, legyen a férjem, foglalkozzon a gyerekkel, elégítsen ki engem, stb. De holnap legyen dolgozó ember. 3 szerep között csikicsukizik, vedd ezt is észre. És ez nem megy mindig minden nap.


Nem leszúrlak, mert nem ez a célom, csak kicsit érezd át a döntésed következményét, amiről te is tudtál, hogy nem egy csődör, illetve hogy már más élethelyzetben vagytok, nem a felhőtlen akkor amikor akarjuk szexben.


Nekünk 15 hónapos gyerekünk van, és örülünk ha fingani tudunk mellette, nem hogy szexelni. Jön megy pakol állandó figyelmet igényel reggeltől estig, nincs itt idő szexre. De nem is érezzük azt, hogy ez frusztráció lenne köztünk, mert elfogadtuk, hogy most nem ennek van itt az ideje. Amikor lefekszünk, akkor örülünk és megéljük, amikor a másik fáradt, akkor meg elfogadjuk és nem lógatjuk az orrunk.

2017. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!