Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Terítsük ki a lapokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Terítsük ki a lapokat. Pénz vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Természetesen a kettő együtt lenne a legjobb, de az élet általában nem ilyen egyszerű. Ha választanotok kell, mit választotok? Pénz és biztonság vagy szerelem és bizonytalanság? Előtted áll a két pasi. Válassz!
2017. febr. 23. 22:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Egy hóember meg egy bizniszmen?
2017. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a bizonytalanság? Nincs mit enni? Nem tudjuk fizetni a számlákat? Ilyen esetben nem oké.

Ha a bizonytalanság azt jelenti, hogy lehet hogy nem tudunk külföldre menni nyaralni, az nem érdekelne.

A szerelmet nem tudnám nélkülözni egy kapcsolatból. Pénz terén annyit várok el, hogy (közös erőből) meg tudjunk élni, legyen ennivalónk, áramunk, víz, fűtés stb fixen, a többi luxus az hanyagolható.

2017. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen szerelem!

Közhely,de a pénz nem boldogít!

2017. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Természetesen nem éhezésről van szó az első esetben, hanem azért csak mégis be kell osztani a pénzt, nincs nagy lábon élés, nincs iphone 7, két kocsi, külföldi nyaralás csak ha spóroltok legalább egy évig stb.
2017. febr. 23. 23:07
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Inkább szerelem,ha megbízható,hűséges,romantikus,érzelmes a pasi.
2017. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé kisarkított azért. Mintha a szerelemmel bizonytalanság járna, de biztonság és pénz nem, a pénzzel biztonsággal meg nem jár szerelem. Valóban így lenne, vagy ez csak a te világod szerint van így?


Szerelem nélkül belemenni bármibe pedig felelőtlenség és butaság, akár van pénz, akár nincs. Az semmi más, csak érdekkapcsolat.

2017. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Nekem pénz, de nem kell hozzá pasi. Nem értem, ha a pénz egy emberhez van kötve, ahhoz nekem mi közöm.

A lottóötöst kérem szépen.

2017. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#5-ös: én pont ilyen vagyok, jól is nézek ki és senkinek nem kellek.


#6-os: ez csak egy példa, hogy megismerd önmagad és az értékrended :)

2017. febr. 23. 23:14
 9/34 anonim ***** válasza:
Egyik sem!!!
2017. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

#4

Értem, hát szerintem ez tök normális...

Most sincs iphone 7-em, akkor se akarnék iphone-t, ha ingyen adnák.

Két kocsi mondjuk attól függ milyen, 2 kis kocsit fent lehet tartani átlag fizetésekből is, ha okos az ember... Nekem ez mondjuk fontos, mert kis faluban lakunk, kocsi nélkül az ember kb halálra van ítélve.. viszont "kocsi" alatt nem az új fullos audit értem, hanem valamit, ami négykerekű, gurul, és nagyobb része nem rohad, mint amekkora igen.

Külföldi nyaralásra meg az ismerőseim 100%-a úgy tud menni, hogy év közben spórolnak rá.


Ezeken mi a fura? Vagy én vagyok hozzászokva a "csórósághoz"? :D Nem értem, amiket írtál azok teljesen átlagos, megszokott dolgok.

2017. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!