Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mennyi idővel lesz "minden más" a kapcsolatban, meg az életvitelben?

Figyelt kérdés

Több kérdés is volt már, ami arról szólt, hogy miben más a párunkkal néha együtt lenni több napot, meg együtt élni vele. Sokan írták, hogy óriási különbségek vannak, változik a kapcsolat is, meg a két fél életvitele/szokásai is, stb.

Ezek a változások mennyi idő együttélés után lesznek észrevehetőek?


2017. febr. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

En nem eszleltem oriasi valtozasokat. Egy fokkal "szurkebb" lesz, mert a mindennapok unalmas dolgai belefolynak a kapcsolatba is, elotte amikor talalkoztatok, akkor mindig valami program volt, utana viszont sok olyan lesz, hogy csak otthon doglotok, takaritotok, lazultok stb. De ha nem errol szol az egesz, hanem ugyanugy eljarkaltok "randizni" meg egyeb programokra, akkor nem lesz gond ebbol se.

De ezen kivul en nem vettem eszre mas valtozast.

2017. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GigiGygy ***** válasza:
Mi mégjobban megszereztük egymást. A szex egy kicsit unalmasabb lett, mert eddig mindig randi után lenyűgöztem valami aprósággal, de amióta együtt élünk, nincs lehetőség a "titkokra". Esténként csak fáradtan esünk be az ágyba, de nagyon szeretek mellette ébredni. Szeretem, hogy az illata már az én illatom is. :)
2017. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 GigiGygy ***** válasza:
*megszerettük
2017. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A különbséget arra értik hogy a pár nap együttlét és az együtt élés között van különbség. Az előbbinél hazamész és a legjobb formád mutatod mindig, van egy varázsa a dolognak, saját magad kezeled az életed, a másiknál meg hát minden a másik mellett történik, hisz oda mész haza, közösen kell beosztani a dolgokat, nem csak magadra gondolni. A legfőbb változás a közös élettér és ritmus kialakításán van, főleg ha eltér a két ember. Pl közös vásárlás kettőtökre, nálunk a 3. nagybevásárlásnál jöttek az eltérések, hogy ő nem szerette a saját márkás dolgokat, rájuk se nézett, mikor pl a gyártó u.az mint a márkásnál csak az szebb csomagolású.. Ő rászokott a karcsúsítására a költségeknek így, én meg pár új márkát megismertem, megszerettem. Nem éreztük ki viszont hogy ez mássá tett minket, új szintre emelte inkább a kapcsolatot hogy össze kell dolgozni, okoskodni a dolgokat.

Ez az összeszokáson és a párom múlik egyébként.

2017. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem onnan jutott eszembe a kérdés, hogy majdnem 2 évig laktam együtt az exemmel, de semmiben nem éreztem másnak, mint mikor pár napot voltunk együtt (csak hosszabb volt)... a problémák, amik előjöttek, nem voltak újak, a pozitívumokra is számítottunk, szóval semmi meglepőt nem tapasztaltunk, nem is emiatt lett vége a dolognak.

Amiket írnak ilyen kérdéseknél, hogy mik okoztak kisebb-nagyobb nézeteltéréseket, azok pl szerintem simán kiderülnek, ha már hosszú a kapcsolat (vagyis nincs már olyan, hogy valami "ciki"), és pár napot együtt tölt a két ember.

Szóval ezért nem teljesen világos nekem, lehet persze, hogy 5 év együttélés után változik csak valami, és jönnek elő új dolgok, de ez olyan fura :D

2017. febr. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!