Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem volt szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szemétség tőle?

Figyelt kérdés
Tegnap, mikor kakiltam, véletlen kinyomtam a tampont is. Kiszóltam a WC-ből a barátomnak, hogy adjon már be egy tampont, mert ami bent volt, véletlen kinyomtam. Erre kiröhögött, meg mikor benyújtotta az ajtón és nyúltam érte, elrántotta. Ezt még eljátszotta vagy háromszor, mire ideadta. Azóta is ezzel cukkol, nagyon idegesít már vele.

2017. febr. 24. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekes kissé, de sose legyen nagyobb problémátok!
2017. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Az elet eme reszeit feltetlen meg kell osztani nemcsak a parunkkal, hanem a gyakori egesz olvasokozonsegevel is.

De amugy segitek: ilyen helyzetekre valo egy pici kosarka a veceben tele noi holmikkal. Hogy ne kelljen utana eme szaftos reszleteket olvasgatnunk. Koszi.

2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyikõtök sem MENSA-tag,maradjunk annyiban.
2017. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Már ne haragudj, de miért nem tartod alapból a wc-ben a tisztasági dolgaidat?


Amúgy meg, ha már kinyomtad kakálás közben, akkor ne másik tampont kérjél, hanem töröld ki, álljál fel, és húzzál át a fürdőbe, és most meg a S E G G E D! Aztán rakjál be másik tampont!

2017. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
3-asnak van igaza:)))) És nem is lesz soha.:)
2017. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem szemét, de gyökér, éretlen, idétlen, stb.
2017. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj, miért is nem a klóban vannak a tamponjaid? MArha poén lehet, ha kinyitják a szekrényedet és ott virít... ja, nem igénytelen.
2017. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom. :D Velem egyszer se fordult még elő ilyen. Érdekes. A női cuccaidat amúgy miért nem ott tartod, ahol használod őket?
2017. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!