Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 15 év után nyitott házasságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után nyitott házasságra vágytam, de nem hittem hogy a nejem is összejön valakivel, én ezt nem bírom elviselni most mi legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem gyönyörű nő,34 éves de 10 évet simàn letagadhat.Megtetszett egy nő,el is mondtam neki hogy muszàj szexelnem vele,felvetettem neki hogy éljünk nyitott hàzassàgban.Nyilvàn úgy gondoltam,hogy neki tovàbbra sem lesz senkije,erre összejött egy 26 éves szépfiúval,el is akar hagyni miatta..

Hogy térithetném észre,nekem csak ő kell komoly kapcsolatra,meghalnék ha elhagyna!!


2017. febr. 25. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ilyen az, amikor viselni kell a tetteid következményeit. Szerinted neki nem esett szarul, hogy te egy másik nőt akarsz megdönteni, és nem csak hogy megdönteni akarod, hanem meg is teszed?

Alapból, miért ajánlottad fel a nyitott házasságot, ha te csak félre akartál dugni egyet?

Vagy csak neked szabad félrekefélni, neki nem szabad? Azért gondolkodjál már!


Elb*sztad, így jártál.

Annyit tehetsz, hogy elmondod neki, mennyire szereted és mennyire megbántad. De ennyi. Ha ezzel nem tudod visszacsábítani magadhoz, akkor így jártál.


Fogadd el, hogy a saját hülyeséged áldozata lettél.

2017. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez már késő bánat. :/

Mikor felvetetted neki a nyitott házasság gondolatát gondolhattad volna azért, hogy ha egy szép fiatalos nő, akkor nem fogja otthon ülve nézni míg te a másik nőt viszed ágyba minden héten...

Mivel te hoztad fel, hogy éljetek így, nagyon nem is lehetsz felháborodva, talán annyit tudsz tenni, hogy visszacsábítod. 15 éve a feleséged, ismered mit szeret, legyél vele romantikus, vidd el randikra, mintha az elején lennétek a dolgoknak.

Nagy butaság volt ez a nyitott kapcsolat ötlet, de kívánom neked hogy sikerüljön rendbe hozni a házasságod! :)

2017. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne itt trollkodni...
2017. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ez nem trollkodàs,ovis korunk óta ismerjük egymàst,mikor összehàzasodtunk ő volt 19,én 23 éves,sajnos gyerek nem lett miattam...

De ez a kölyök csak kihasznàlja,hogy hihet neki??

2017. febr. 25. 19:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nem csak kihasználnád?

Jaj, nem tudok magamnak parancsolni, de te maradj meg otthon a seggeden, és fogadd el azt, hogy ez van.

Úgy látszik 34 éves korodra sem sikerült felnőni.

2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már akkor elhagytalak volna, amikor kijelentetted, hogy MUSZÁJ szexelned más nővel.
2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy csak kihasználja? Szerintem sokkal jobban szereti, mint te. Mert ha te szeretnéd, nem akartál volna más nőt döntögetni. Így jártál, meg is érdemled. Örülök neki. :)
2017. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonat mar elment, te akartal ujra 20 evest jatszani, hat nyeld be.

En sem mennek visszahozzad, lehet gyerekre is vagyik, szoval csak jol tud ebbol kijonni.

2017. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,nàlam ez megbocsàjható szerintem,hajtanak az ösztönök.
2017. febr. 25. 19:19
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
beszélj vele....
2017. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!