Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik bekoltoztek parjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bekoltoztek parjuk otthonaba, mennyire szolnak bele a dekoracioba?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert parom feldobta az otletet, hogy adjam ki a lakasom es koltozzek at hozza. Valtottunk par szot a dekoraciorol es mondta hogy az anyja hoz majd kepeket a falra es egyeb dekoraciot, diszeket ami neki mar nem kell mert nemreg koltoztek uj helyre. Tudom hogy a parom otthona nem az enyem, de ugy gondoltam kozosen varazsoljuk otthonossa a sajat izlesunknek megfeleloen. Igy is szinte minden az anyja izleset mutatja. Ne ertsetek felre, nem fonokoskodni akarok, csak otthonnak szeretnem erezni, nem ideiglenes szallasnak. Nekem is vannak kepeim, emlekeim, amiket nem dobozban szeretnek tartani. Szerintetek szoljak errol vagy ezt nem illik? Hosszu tavon szerintem nem ereznem igy jol magam.
2017. febr. 25. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ő is "feldobta" hogy mi lenne, ha kiadnád a lakásod, szóval annyit már te is beleszólhatsz a másikba, hogy hogy rendezzètek be... Szerintem..
2017. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, neked is van egyéniséged és ízlésed. Ha komolyan gondolja, hogy költözz oda, akkor azt is engedje, hogy közösen dekoráljátok, ne az anyja elunt kacatjaival.
2017. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Akkor az lesz a közös lakásotok - nem tulajdoni, csak mint otthon értelemben, tehát közösen alakítsátok.

Anyukától kidobott kacatok? :O Na ne!

2017. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hozzám költözött be a párom.

Nekünk természetes volt, hogy a saját tárgyait ő is kirakja. Közösen kerestünk neki helyet.

Azóta is együtt alakítunk mindent, pl. hogy milyen színű lesz a fal, hova tegyük az új polcot, stb.

2017. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. febr. 26. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjem költözött az én lakásomba. Bár a lakás az én tulajdonom, attól még a közös otthonunk. Így egyértelmű, hogy mikor bármit csinosítgatunk a lakáson az a kettőnk ízlését tükrözi. Szerintem sose fogod magad otthon érezni, ha úgy érzed nem szólhatsz bele a dolgokba. Ha már most a dekoráción nem értenétek egyet lehet a lakásod se érdemes kiadni...
2017. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is kaptunk rengeteg mindent rokonoktól "jó lesz az nekünk" jeligére, és annak ellenére, hogy ezekről tájékoztattam a páromat, a felét sem használtuk fel a gyakorlatban, mert nem illik oda vagy csak túlzsúfolt lenne. Ezen szerintem kár előre paráznod, majd ha ott lesz a sok giccs, akkor megmondhatod, hogy szerinted odaillik-e vagy sem. (Mellesleg még az is lehet, hogy anyukának jó ízlése van, várd ki a végét.)

Nálunk mondjuk én laktam be jobban a lakást, páromat kevésbé érdekli az ilyesmi, de azért mindkettőnknek fontos, hogy otthonos legyen.

2017. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!