Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy oldjam meg ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a helyzetet, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Szeptembertől máshol folytatom a tanulmányaimat,170 km-el arrébb. Még a szüleimmel lakok egyenlőre,de Addigra a barátom albérletbe fog lakni,és hétvégén amikor hazajövök,oda szeretnék menni,és nem a szüleimhez haza.
2017. febr. 26. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha tudják amúgy hogy van barátod, akkor gondolom tisztában vannak vele hogy nemi életed is van. Mondd el nekik, hogy a hétvégéken amikor hazamész a barátodnál szeretnél aludni,lenni,lakni, de persze meglátogatod őket is, csak nála szeretnél több időt tölteni,szinte a 80%-át.
2017. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Addigra 19 leszek:)
2017. febr. 26. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp tisztában vannak vele, hogy nem csak puszikat osztogattok egymásnak. Szóval szerintem azt amit írtam. Meglátogatlak, de ott szeretnék lenni nála az idő nagy részében. Én megérteném,ha az anyád lennék, már ha szimpi alapból a pasid.
2017. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól kijön a barátom a szüleimmel,bár én annál kevésbé a szüleimmel,ezért is van ez. Elköltözni viszont még nemtudok véglegesen,mert nincs keresetem
2017. febr. 26. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan jó a kapcsolatod a szüleiddel,de a srácot szeretik,akkor szerintem jobban beveszik azt is hogy el akarsz költözni.De így akkor lassabba adagold be,ne rögtön mindent. Először csak egy fél napot, aztán egy egész napot vagy ott, majd szép lassan emeled, és közben lehet a szülőkkel erről beszélgetni,mindig csak egy kicsit. Nem jövök csak vasárnap, nem jövök csak beugrom,aztán átmegyek hozzá,mert ide oda amoda megyünk,és akkor inkább nála alszom stb.Szép lassan.
2017. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. febr. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!