Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindent feladva az exért? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent feladva az exért? Mit tennének?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy mindent feladva kijöttem egy német pasihoz Németországba,egyrészt mert hónapok óta nem tudtam elfelejteni, másrészt nem volt hova mennem. Tudom, ilyet igazi nő nem csinál, de eskü nem volt más választásom. Reményt nem ígért hogy újra együtt, de el sem vetette az ötletet, azt mondta vár az érzelmekre.

Múlt hét pénteken érkeztem, és másnap reggel arra keltem hogy 2 csaj alszik az emeleten... na, mondom az első napomat nem rontom el, így akármennyire is fájt benyeltem, nem szóltam semmit.

Tegnap este mit ad isten? Hát megjelenik a 2 csajjal meg 1 barátjával este 10kor, és itt is aludtak.... aludtak... reggelig ittak.

Ti mit tennétek a helyemben?

Sajnos megmondtam a magamét, hogy ez nekem fáj.

Ő sajnos nem érti meg mi fáj benne, neki ez természetes hogy lányok vannak a barátai között, átjönnek, zene, pia.. nekem viszont nem volt annyira kellemes a részeg nőket kerülgetni az exem lakásán.



2017. ápr. 8. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, hogy még érdekesebb legyen a sztori két 20-21 éves romániai lányról van szó. A párom 39.
2017. ápr. 8. 09:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor döntsd már el, hogy a párod, vagy az exed!
2017. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mostmár csak az exre adok esélyt
2017. ápr. 8. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi az hogy nem volt más választásod?


Itthon hol laktál és mit dolgoztál? Mindig van választási lehetőségünk.


Mi az a minden amit feladtál?


A te életed, a te döntésed, a te felelősséged.

2017. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiszolgáltatod magad egy pasinak, aki tudja, hogy bármit megtehet, nincs hová menned.

Mire számítottál?

2017. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Igazi nő nem csinál."

Ennél nagyobb hülyeséget nem hallottam.Mindenki követ el hibákat az "igazi" nőcske is.Sőt, én iy ezt tettem volna, Németországba minden jobb.

L

2017. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval világosan megmondta, hogy nem vagytok együtt, és képes volt más lányokkal szórakozni? A mocsok disznaja!
2017. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szóval ha jól értem tisztázta, hogy nem érez semmit, de nem veszett az ügy és még be is fogadott, hogy ne az utcán aludj és volt pofája barátokkal inni estig az otthonába? Ezt a férget...
2017. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!