Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan alakitottátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan alakitottátok ki a közös életetek?

Figyelt kérdés

Hogyan lett közös lakásotok? Te vetted saját megtakarításodból vagy közösen keztetek el spórolni rá..


Kort és nemet is 29f


2017. máj. 15. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyetemista korunk óta együtt élünk albérletben. Azóta már házasok vagyunk. Jövőre szeretnénk lakást venni. Hitelre tudunk csak, de már legalabb van egy kis kezdőtőkénk. Közös kasszán vagyunk, szóval nincs olyan, hogy az én pénzem, te pénzed, de nagyjából ugyanannyit tettünk bele eddig. 27N, 28F
2017. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Albérletben élünk, év vége felé, vagy a jövő év első felében fogunk tudni hitelre házat venni. Minket támogattak mindig is a szülők valamennyire, de sajnos lakhatás szintű háttér egyikünk mögött sincs, pedig főleg ezekkel az albérlet árakkal nagyon elfogadnék egy lakást. :D


Közösen vettünk autót is, közösen kezdtünk el kutyát nevelni, közösen takarítunk, annyi, hogy én nem mosogatok, mert gyűlölöm :D, de cserébe én főzök mindig.

2017. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kézenfekvő volt, mert van saját lakása, és céges autója, nekem pedig saját autóm. A lakás bútorait is ő veszi, mert sokkal jobban keres, mint én, viszont ilyen háztartási gépeket, vagy kisebb berendezéseket én is veszek, vagy felesben... Ha összeházasodunk, úgyis közös kassza lesz, kár ezen rágódni.

Egyébként, ha előtte én úgy gondolkodtam, hogy ha lesz párom, közösen teremtjük meg a közös lakást, és mikor lesz rá keret, akkor megvesszük, és össze is házasodunk, így közös minden.

2017. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is lesz közös lakás, mert a munkája miatt bármikor lakhelyet kellhet váltani (legutóbb külföldi projektre tették át), és felesleges lekötni magunkat egy házzal.


Egy kétszoba-összkomfortos lakásban élünk, tök jó bérleti díjjal, mindenhet közel.

Ha maradunk, akkor a gyerekig ez tökéletesen megfelel, ha meg jön a baba, akkor nézünk egy közeli - gyerekbarátabb - városkában egy másikat.

2017. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: közösen bérelt lakás van, SAJÁT nincs, bocsi :)
2017. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A feleségem ajándékba kapta a lakás felét a szüleitől, a másik felét meg én vettem meg hitelből. Azaz 50% önrész (a feleségemtől) és 50% hitel amelyet én fizetek. Korrekt eljárás, korrekt végeredmény.
2017. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!