Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznél a barátoddal/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznél a barátoddal/barátnőddel egyetem ideje alatt?

Figyelt kérdés
Ma közölte a barátnőm, akivel úgy beszéltük, h együtt fogunk lakni, és közölte, h meggondolta magát,más városba megy egyetemre. Én intribe nem akarok menni, rosszal a körülmények, de egyedül albérletben lakni drága lenne... Álom lenne lakni a barátommal, de félek h túl fiatal vagyok ehez... nem arról van szó, h elköteleződés, csak félek, h mi lesz ha valahogy vége lesz a kapcsolatnak. ( nagyon szeretjük egymást amúgy) 19 éves lány és fiú

2017. máj. 20. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Forever aloneba tolom,de simán :D
2017. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno osszekoltoztuk. Aztan egyetem utan osszehazasodtunk, azota is boldogsag van.
2017. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán!
2017. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most fogunk szeptembertől (akkor leszünk harmadévesek), igaz még csak koli szobában :)
2017. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!