Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 3 hónap után összeköltözni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után összeköltözni. Ez működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy pasi meg egy nő megismerik egymást, 3 hónapja ismerik egymást majd a srác kimegy külföldre dolgozni. A lány meg nem sokára követi, össze költöznek.


Ennél a sebességnél ez működhet?



2017. máj. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
3 hónap ismeretség után én biztosan nem hagynám itt az életemet ennyire hirtelen, hogy külföldre menjek valaki után. Bár nem lehet tudni, nyilván nem mindegy, hogy a lány most végez a tanulmányaival, vagy fogalma sincs, mit kezdjen az életével, vagy pedig van egy nagyon stabil, nagyon jó munkahelye, esetleg egy ápolásra szoruló rokona. Az sem mindegy, beszéli-e az ottani nyelvet stb. Szóval ezeket is átgondolnám nyilván, de kizárólag a kérdésedre válaszolva, 3 hónap akkor is rövid idő, ha előtte évek óta ismerjük egymást és 3 hónapja jöttünk össze. Szerintem meggondolatlanság lenne külföldre menni együtt.
2017. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha a no beszel nyelvet dolgozni megy es lesz betegbiztositasa es nem azert megy a pasi penzen eljen akkor igen.
2017. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem magyar, 6 hónap ide-oda repülgetős távkapcsolat után költöztem ki hozzá, mára házasok vagyunk és épp építkezünk. Persze, működhet, de ezt neked kell tudnod. Én egy talpraesett ember vagyok, úgy voltam vele ha nem működik maximum lesz x év külföldi munkatapasztalatom, jobb nyelvtudásom meg félretett pénzem aztán haza tudok költözni ha tönkremenne a kapcsolat. Szerencsére nem így lett.
2017. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nővérem detto ugyanígy indult, mint Te. Itthon megismert egy srácot, aki a harmadik hónap végén mondta, hogy visszamegy Írországba, ha szereti, akkor kimegy vele. Felrúgta a testvérem az életét, felszámolt itt mindent és kiment. Összeköltöztek, de nem ment, mert lakva ismeri meg egymást az ember. A nővérem ezután 2 hónapig zokogott, skype-on tartottuk a lelket benne, majd kint maradt. Lehúzott 7 évet, körberepülte a világot, vett itthon egy pici lakást, hazaköltözött azóta és most egy teljesen új kapcsolata van, illetve várja a babát. Szóval akadnak ilyen történetek is...
2017. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi úgy költöztünk össze fél év után, hogy havonta maximum 4-5 napot tudtunk egyött tölteni (1000km-es távkapcsolatban toltuk végig).


Fél éve együtt élünk, és minimál súrlódásokkal, meg folyamatos kommunikációval, és beszélgetésekkel :) Semmi gond nincs belőle.

2017. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem dobnám el az életem, nem mennék az ismeretlenbe egy 3 hónapos kapcsolatért. Alapból korai egy átlagos párnak is ennyi idő után összeköltözni. Lehet csak szerintem van így, de úgy gondolom egy kapcsolatba kell az együtt járás időszaka, amikor találkozgattok, de nem éltek együtt, megvan mindenkinek a saját otthona. Minimum fél, de inkább 1 év ideális. Pl mi is 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk. Hiányzott volna, ha nem alapozzuk meg a kapcsolatot, hanem szinte rögtön a közepébe. Szerintem nagyon korai, de ti tudjátok.
2017. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!