Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te hogyan költöztél össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan költöztél össze pároddal, mikor?

Figyelt kérdés
Pl egyikőtök munkahely váltás előtt állt, vagy.. Mennyire voltál biztos az összeköltözésben?
2017. máj. 27. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

1,5 év együttlét után. De ekkorra már vagy fél éve szinte minden nap együtt aludtunk, hiába voltunk külön albérletben és kulcsunk is volt egymáshoz.


Munkahelyváltás? Ilyenek alatt nem tudom mit értesz. Miért kellene ilyen ahhoz hogy összeköltözz valakivel? Csak úgy láttuk eljött az ideje és akarunk majd családot együtt.


26/n, 31/f

2017. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még külön lakásba nem. 4 éve vagyunk együtt, de kb. 1 éve van hogy együtt is élünk a szüleimnél.

Hamarabb azért nem volt, mert ingázik és kényelmesebb volt albérletben a munkahelyhez közel élnie. Voltak bizonytalanságok, de nem a kapcsolat miatt hanem a munkahely miatt, hogy mennyire lesz fárasztó.

Saját lakást tervezzük de egyelőre teljesen esélytelennek látom.

2017. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk elég hamar kelett. Fél év után kiköltözött londonba, majd mikor 7 hónaposak lettünk össze költöztünk idekint. Mikor nagyon össze veszünk akkor elgondolkodok azon hogy hülyeség volt,de amugy minden rendben. Nem bántam meg.
2017. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RoseTyler ***** válasza:
Másfél év alatt egyre többet voltam nála, lassan a cuccaim is átcsoportosultak hozzá. Sose lett kimondva, egyszerűen csak kialakult magától a dolog.
2017. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év után 21 évesen, mert a szülői fészekbe (mindkettőnknek egyszobás) a családi helyzet megváltozásai miatt, nem tudtunk többet együtt aludni. Nyáron lesz az esküvőnk.
2017. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Mi hagyomanyos sorrendet tartottuk be.

2 ev udvarlas egy ev jegyesseg aztan eskuvo naszut es osszekoltozes.

Nem bantuk meg mukodik a dolog 25 eve.

Es mielott leszoltok akkor a 90 evekbem csak a prolik butoroztak ossze hazassag nelkul.

2017. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb fél év után. A munkahelyünk ugyanaz volt. Biztosak voltunk benne, többször beszéltünk már róla, hogyan mikor szeretnénk, de végül előbb összeköltöztünk, csak simán azért, mert együtt jobb volt, mint külön lenni.
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főiskola szàmìt? Ha igen kb 1év 1hónap után. Augusztusban a gólyatàborban jöttünk össze! Szeptemberben én is ő is külön albérletben voltunk de minden nap talàlkoztunk feljàrtam hozzàjuk 4lakótársából 2vel jó 2vel közepes kapcsolat alakúlt ki ami hónapról hónapra javúlt...március nőnapra már mind a 4 a tenyeremből evett(kaptak csokit) szoba társam igénytelen bunkó paraszt alkoholista volt fingás cigizés és zsìros ételek evése az ivàs meletti elfoglatsága...volt hogy fuldokoltam éjjelente! A barátnőm szobatársa összejött egy sráccal kiköltözött akkor felajánlották a lányok a helyet nekem eleinte àlom szép volt de, sokszor untuk egymást exemmel..még két lány volt meg az albérletből+egy csoport buli a kiköltözött lánnyal.A két lány akivel eleinte közepes visznyom volt féltékeny volt a boldogságunkra!!!
2017. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!