Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan mossak fogat a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mossak fogat a párom mellett?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de eléggé zavar a dolog. Mániám a fogmosás, minimum minden reggel és este fogat kell mosnom, anélkül frusztráltan érzem magam napközben, és éjjel sem alszom jól. Az előző barátom emiatt eléggé furcsán nézett rám, ő csak este mosott fogat és az sem zavarta, ha esetleg az esti is kimaradt. Ha én felkeltem még fogat mosni, akkor mindig megszólt érte, sajnos ez eléggé rosszul esett és megbélyegezte a következő kapcsolatomat is. A jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt, nemrég költöztünk össze. Míg külön laktunk, addig hol egyikünk, hol másikunk szüleinél voltunk, zárható fürdőajtóval, így az esti és a reggeli fogmosást próbáltam elintézni "titokban", hogy nehogy ő is mániákusnak bélyegezzen meg. Sajnos ő sem az a tipikus fontos a fogmosás típusú ember, reggelente sosem mos fogat, este is csak ha épp olyanja van - nem is értem, valahogy mindig ilyen emberrel hoz össze a sors, egyébként minden más területen ápolt, ad magára. Jelenleg albérletben lakunk, ahol a fürdőajtó nemhogy nem zárható, de rendesen be sem lehet csukni.

Mivel eddig mindig titokban intéztem a fogmosást, kerülve a feltűnést - szinte a fogkefémet sem látta ezalatt a pár év alatt - így furcsa lenne, ha hirtelen "előkapnám" a fogkefémet, illetve ha hirtelen rendszeresen elkezdenék előtte fogat mosni.

Tudom, hogy ez gyerekes kérdés, de egyszerűen annyira megmaradt bennem az előző barátom szekálása ez ügyben, hogy nem tudok túllépni rajta. Mióta együtt lakunk hétköznapokon direkt később megyek dolgozni, mint ő, illetve vagy megvárom, hogy elaludjon vagy ha még nem ért haza, akkor délután megmosom a fogam és inkább nem vacsorázom. Hétvégente becsempészem a tusoló alá a fogkefémet mikor nem figyel és tusolás közben mosok fogat, közben nézem, hogy nehogy bejöjjön, de így eléggé kényelmetlen és kellemetlen.

Hogyan tudnék ezen túllépni és felszabadultan elintézni ezt az egyébként teljesen normális tevékenységet?


2017. máj. 27. 23:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az exed volt igénytelen. A napi két fogmosás az teljesen normális. Ellenben a heti egy az nagyon nem...

Ne parázz ezen ennyire, teljesen felesleges 😊

2017. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Reggel fogmosás nélkül? Egész nap büdös szájjal? Elég kiábránditó. Ne titkolózz, teljesen normáis, nehogy te szégyeld már magad...43F
2017. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%

Régen nevettem ennyit egy kérdésen. :DD

Szerintem túlreagálod a dolgot, de elmondom mi jutott eszembe és mit kellene tenned.


Egyik nap amikor hazaér vagy hazaérsz akkor közlöd vele, hogy van egy fontos dolog amiről beszélnetek kell mert az egész kapcsolatotokra kihathat. Halál komoly arccal leülteted magaddal szemben, belenézel a szemébe és közlöd, hogy te naponta kétszer mosol fogat, ha törik, ha szakad csak eddig titokban tartottad mert.... (na és ide jöhet a magyarázat, talán nem röhögi szét magát :) ).


Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy amikor eszembe jut akkor mosok fogat, de nem az erősségem. Eddig folyton akkor fájdultak meg sorban a fogaim amikor elkezdtem rendszeresen mosni. Szerencsére nincs szájszagom ésnem sárgák mert zuhanynál percekig engedem a számba a vizet, így szoktam meg. Maximum vízköves fogaim lehetnek. :D

2017. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes.Nem is tudnék ugy elmenni munkába,hogy nem mosok fogat.


Amugy meg szerintem ha szeret akkor elfogadja ezt.Bár ez a normális.

Ez a Te életed.Nehogy már ilyen apró dologba is belekössön.


Az exed meg próbáld meg kiverni a fejedből,hogy mit tett.

2017. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Ettől ne stresszelj, napi 2 vagy 3 fogmosás a minimum, nem valami mánia.

Csináld csak, hátha rászokik ő is. Ha nem és ez téged zavar, akkor beszéld meg vele.

És a fürdőajtót is csináltasd meg vele ha van minimális műszaki érzéke.


31F

2017. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy túlreagálom, csak annyira rosszul esett, hogy az előző barátom egy egyébként normális dolog miatt szekált, hogy azóta sem léptem túl ezen.

A jelenlegi párom feltehetően azért nem mos minden nap fogat, mert fogínysorvadása van, annyira nem mentünk ebbe bele, de én sem értem, hogy bírnak ki emberek akár egy napot is anélkül, hogy ne mosnának fogat.

Még a kapcsolatunk elején elmondtam neki, hogy az előző barátom piszkált ezzel a fogmosás dologgal, ezzel akartam felkészíteni arra, hogy nálam "kötelező" a napi két fogmosás, de csak annyit mondott, hogy jó hülye volt. Ebből adódóan arra számítottam, hogy ő is normálisan, rendszeresen mos fogat és nem lesz ebből gond, de kb. heti 2-szer ha megmossa, eléggé nyíltan tette mindig, közben sétálgat a lakásban, hangosan gargarizál, így feltűnt volna, ha többször tenné. Mivel mindkettejüknek hasonlóak a szokásai, azaz nem igényesek a szájhigiéniájukra, ezért is maradt meg bennem ez a berögződés, hogy biztos ő is furcsán nézne rám emiatt.

2017. máj. 28. 00:01
 7/32 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én annyira nem tudok azonosulni a kérdéssel, én eddig mindig mostam fogat, mikor jól esett, akár a páromnál, akár itthon, reggel meg este, sosem gondoltam bele, hogy másoknak az én szokásaim furcsák lehetnek :D

Szerintem akkora ügyet csinálsz belőle, amekkorát ez a téma nem érdemel. Minden normális ember mos fogat, nem furcsa, ha előkerül a fogkefe.

2017. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

En 3 orankent eszek es minden etkezes utan fogat mosok es fogselymezek. Ezt mindenhol megteszem,akarhol vagyok.

N

2017. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bssza meg, hogy ebben a tetves világban már a fogmosásért is könyörögni kell. Milyen ordas nagy igénytelen emberek ezek.
2017. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igazad van. Persze ha be lehetne legalább csukni az ajtót, akkor valószínűleg engem sem foglalkoztatna ennyire a dolog, bemennék, becsuknám az ajtót, megmosnám a fogam és kész. Azonban a fürdő a konyhából nyílik, a nappaliból is simán belátni, hogy ott mit csinál az ember, mivel minimum egy 5-10 cm-es rés marad a "becsukott" fürdőajtónál. Ha a szobából kijön és tesz pár lépést, akkor szintén. Na meg mániája, hogy szabadon jön, megy, ha épp tusolok akkor is simán bejön. Nálunk otthon nem is kellett bezárni soha az ajtót, mert kb. 10 éves korom óta természetes volt, hogyha valaki fürdik, akkor más nem megy be. Persze a járkálása még alap esetben nem zavar, de például ha tegyük fel borotválom a lábam, akkor nem szeretem ha azt épp valaki látja, szerintem jobb ezt nyugodt körülmények között végezni. Múltkor is például tusoltam, ő meg keresett valamit, odajött a fürdőbe, bekukucskált a függönyön keresztül, hogy megkérdezze hogy nem láttam-e XY tárgyat. Eléggé ki is akadtam ezen, mondtam neki, hogy csinálja meg az ajtót és hagyjon békén fürdés közben, mert nem hiszem el, hogy nem bír ki nélkülem 10 percet. Azóta mintha leállt volna ezzel, de tényleg jó lenne, ha kezdene valamit azzal az ajtóval, de eddig csak arra jutott, hogy leszedte és megállapította, hogy el vannak ferdülve a zsanérok.
2017. máj. 28. 00:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!