Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után is ugyanúgy adtok magatokra?

Figyelt kérdés

Egyszerű otthonléthez is csinosan de kényelmesen öltöztök, hajatok jól áll, sminkeltek? Vagy nem foglalkoztok ezzel? Mit szól a párotok?

Másoknál hogyan működik ez? Férfiak nektek mi a véleményetek?


Személy szerint nekünk még nincs gyerekünk, 2 éve élünk együtt, így aránylag sok időm van magamra. Próbálok mindig odafigyelni, hogy az itthoni kényelmes ruhák is passzoljanak amit épp viselek, pici smink van rajtam szinte mindig, hajamat megmosom beszáritom, ha kell vasalom. Parfümöt és illatot adó kozmetikumokat mindig viselek :)

A páromnak slamposabb napjaimon is tetszek elmondása szerint, de szerintem fontos, hogy mindig egy jó nőt lásson a szerelmünk.


2017. jún. 9. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még mindig nem jutottál el arra a pontra, hogy magadat merd adni.
2017. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Magamat adom. De mikor még csak egymásnál voltunk, akkor is.

Alapból így szereti :D

2017. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Hát, szerintem egy jó nő smink nélkül is jó nő, kócosan.

Te ezek szerint nem vagy az

2017. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nagyon jól látod, de ez igaz mindkét félre.


Egyedül lakva régen mindig meztelenül vagy alsógatyában voltam itthon, néha megengedtem hogy kimaradjon egy fogmosás, ha nem mentem el itthonról akkor elhalasztottam a hajmosást, stb-stb.


De a külső is fontos, nem csak a belső, az ember ebből a kettőből áll össze. Mióta összeköltöztünk itthon is folyamatosan adok magamra és változtattam a fenti szokásaimon, mert a jó megjelenés kölcsönösen fontos.

2017. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az ember otthon a kényelemre fókuszáljon, ne arra, hogy minden hajszála jól álljon. Én ugyanúgy öltözködöm és viselkedem, ahogy akkor, mikor még nem éltünk együtt a párommal. Nyilván az ember ne hordjon szakadt, kimoshatatlanul koszos ruhákat otthon sem, de nem kell mindig csinos ruhában lenni, sminkelni, belőni a hajat. Én mondjuk alapjáraton sem sminkelek, de simán otthonra nem cicomázom a hajamat sem, dezodort persze használok, néha parfümöt is.
2017. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
En nem nagyon sminkelek, tehat hetkoznap elmenosen is a spiral, hidratalo, picit puder ide-oda, hogy ne legyek hullafeher, meg korrektor, ha van mit elfedni, a maximum, ellenben ezt otthon is ugyanugy megcsinalom. Akkor is, amikor anyukamnal vagyok esetleg meg akkor is, ha a parommal vagyunk otthon, es nem azert mert nem adom onmagamat, hanem azert mert nekem ez az "onmagam": egy tiszta, rendezett "kep", normalis ruhaban. Nem pedig a macinaci, meg a 3 napos haj, mert hogy "en ennyire kepes vagyok elengedni magamat." Ez a kulso nem elengedes, hanem szimplan igenytelenseg.
2017. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

Mi, csak is magunkat adtuk mindig. Kócosan, ruha nélkül és ki is nevetném a párom, ha sminkelne.

Rég elváltak volna útjaink, ha nekem itthon parfümmel büdösít, fedi el saját illatát.

Az szerintem rég rossz, ha csak sminkbe, parfümmel lát benned jó nőt. Nekem a párom akkor is jó, kívánatos nő, ha ép kócosan, csipásan, gyűrötten felébredt.

2017. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Fősulin közös albérletbe voltam exemmel és 3 lánnyal. Exem egy idétlen melegítőben és egy széttaposott papucsban volt egész este suli után,nem volt túl nőies. Másik lány pizsama csókos térdzokni a pizsi szára a zokniban ezt megfejelte egy lábujközös papuccsal..

És én sem borotválkoztam többé naponta, nem takarítottam heti 2szer.

Ezért el kezdtünk randizni, együtt laktunk de mégis randiztunk, hogy kelljen készülni rá. Értem ez alatt én reggel csíptem ki magam mert sokáig voltam iskolában de késő mentem ő meg hamar végzett ezért délután lett volna az övé de a csajokkal el pletykálták.

2017. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Én van, hogy égnek álló hajjal fetrengek az ágyon PSezés közben egy szál boxerben, mert rohadtul így kényelmes a kánikulában. :D Párommal ugyanolyan jót szexelünk ilyenkor is, mint amikor kirittyentem magam.


Ha otthon vagyok, sosem sminkelek.


Ja, és amíg megengedi magának, hogy morzsás szakállal randalírozzon a lakásban egy ezer éves pólóban és lengedező fütykössel, addig engem ez nem izgat. :D Mi így működünk, én pont ezt szeretem, de mással lehet, hogy nem így lennék.

2017. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Én nem, a barátom melegítőnadrágjában vagyok itthon, ami rá már nem jó, pólót amit viselek az meg az egyetemi sponzor pólok. Sminkelni sosem sminkelek, de fésülködni szoktam itthonra is, de be nem szárítanám. Se a parfümöt nem pocsékolom itthonra
2017. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!