Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti belemennétek távkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek távkapcsolatba, hogyha nektek kellene majd a jövőben elköltöznetek a párotok városába, és ott munkát keresni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja
2017. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol lakik. :D
2017. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs elemi undorom az adott várostól.
2017. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez így kevés info. Milyen város, van ott munka, miért nekem kene költöznöm, van e szakmám, mennyit kell utazni és a többi és a többi... eleg sok mindentől függ
2017. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
Távkapcsolatba eleve semmiképp sem.
2017. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Belementem volna egyszer mert a város több lehetőséget kínált, de ennek ellenére ő szakított.

25/N

2017. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleve nem mennék bele távkapcsolatba, mert baromságnak tartom, felnőtt nő vagyok, dolgozom, feltételezem a másik fél is dolgozna, egyikünk sem érne rá minimum heti kétszer akkor amikor épp kedvünk lenne hozzá átutazgatni az országon, hogy randizgassunk, ezalatt meg nincs értelme, ha beérem havi 1-2 egymásnál alvós hétvégével, azért nem kell kapcsolatot fenntartanom, az ilyet maximum alkalmi szexpartnernek tudnám tekinteni. Nem, csak és kizárólag budapesti férfivel randiznék.

Másrészt meg nem költöznék el Budapestről, maximum külföldre.

2017. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol lakik.
2017. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1000km-re költöztem, a páromhoz. :)


Munkakeresés még folyamatban, nehezebb, de közösen megoldjuk.


28n

2017. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
attol is fugg hogy aki koltozik mennyire kotodik a sztuletesi helyehez az ottani vsaladjahoz szuleihez. mert az bizony megkeseritene a jovojet a kotodese.
2017. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!