Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Domináns nők, miből látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők, miből látszik, hogy a kapcsolataitokban ti vagytok a dominánsabb fél?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Most akart bevasarolni a pasim,mert elfogytak a kajai. En mar csutortokon megvettem mindent. Tegnap nem szoltam neki,h ma zarva lesz minden.

Szoval,ha en nem szervezek meg mindent,akkor vege mindennek. :D

N

2017. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Lovaglócsizma viselése lovaglónadrággal, a csizmaszár csapkodása lovaglóostorral. Bajuszpödörgetés. Szinte mindent tilos, amit lehet, azt viszont muszáj is. A férfinek ugyanazzal a fésűvel kell a kutya szőrét és saját haját fésülnie. A férjet bármikor az asztal alá issza.
2017. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Eladóként én onnan látom,hogy mondjuk a manusz megfogja a terméket,nézegeti,majd szól a feleségének,hogy-mama,ez jó lenne nekem?-kb mint egy gyerek.

Ilyenkor ha van időm és még nem ért oda a felesége,nője-aki 90%ban azonnal letiltja a vásárlásról-mindig rászólok,hogy most magának kell,vagy a feleségének?

Egy rendes férfi úgy vásárol,hogy odajön,megnézi milyen,kipróbálja,majd oké,viszem.

És utána mutatja meg a nőjének,hogy nézd milyen jóságot vettem.Kérsz te is egyet?

2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Enyém az ágy nagyobbik fele.
2017. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
# 3 Aztán a nő, elkezd rinyálni, hogy "mi a faszra költötted el a pénzt? xy jöttünk venni, nem ilyen szart." XD
2017. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Pl a srác csahol a nő után mint egy kutya, ha nem úgy van ahogy a nő akarja (még akkor is ha a pasinak van igaza) akkor is a pasi hunyászkodik meg, és ő engeszteli ki a nőt. Az ágyban meg ha a nő irányít. Sokan azt is mondják hogy ha egy pár sétál és le kell húzódni, akkor a dominánsabb fél sétál a párja előtt.
2017. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Ruhaboltban szoktam látni, hogy a férfi megnéz valamit, próbálgatja, a nője odaviharzik: "de hát ez gáz", mire a férfi vagy odébb megy és még néha visszanéz a ruhadarabra, vagy közli, hogy "de nekem ez tetszik", aztán a nő elmondja 5x, hogy ez gáz, és a fickó megalkuszik.
2017. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%
Az van amit mondok :D
2017. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolom magamat mindenben dominánsnak, de tény, hogy legtöbbször az én szavam dönt. Én kezelem a pénzt, mert párom kezéből kifolyik, én szervezem a nyaralást, én irányítok az ágyban, én turbóztam fel a ruhatárát (aminek köszönhetően nem kellett pánikszerűen vásárolnia első munkanapja előtt)...stb.

De ez azért messze nem jelenti azt, hogy nem hallgatom meg párom véleményét, vagy csak nekem lehet igazam, meg ilyen baromságok. Nyitott vagyok az ötleteire, és nem egy ovis kisgyerek, hogy ne tudjon önállóan is boldogulni. Csak mivel én vagyok az idősebb, régebb óta is dolgozom, ráadásul elég önállónak is kellett lennem már tini korom óta, így tapasztaltabb vagyok valamennyivel, így bízik a döntéseimben. De mindig értékelem, ha kitalál valamit, fejlődik mellettem, és igyekszem is erre ösztönözni.

2017. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Mindenben az en szavam a donto,de ezt masok elott titkolom. A boltban sem latszik,h en mondom meg,mit vegyen. De korulirom. Vagy eleg egy nezesem es mar veszi is le. Az utcan se megyunk ugy,h latsszon.

Ilyenekre figyelek. A cegemben is minden toldm fugg. A parkapcsolatomban meghagyom a latszatot masok elott. Csak szakavatott szem veszi eszre.


En ezt a helyzetet elvezem es az ilyen ferfiakra nezek fel. Azert mert iranyitom egyben tisztelem es szeretem is. Az ilyen ferfi jelrnti nekem a tokeletes nyugalmat es biztonsagot a parkapcsolatban. Az igazi dominancia nem a masik megalazasa vagy lenezese.


N/32

2018. febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!