Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök - akivel együtt éltek és eltartotok - azt mondaná hogy majd csak házasság után fog igazán odafigyelni arra hogy tisztaság és rend legyen a házban?

Figyelt kérdés
Ma valahogy szóba jött hogy ő szerinte mennyire házias itthon és aztmondta hogy 50% ban az csak mivel nem a feleségem hanem ez csak egy kapcsolat. Hozzáteszem hogy mindenét én fizetem, ruha, kaja, új telefon stb. mivel megtehetem, de rengeteget dolgozok is érte.Én úgy gondolom hogy házasság után sem tudnék többet tenni érte így szarul esik hogy ő viszont nem tesz meg annyi mindent a házimunkában mintha házasok lennénk.
2017. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nagyon gyenge kifogás a barátnődtől. Szerintem az orrodnál fogva vezet, és a kényelmes jövőjét óhajtja bebiztosítani ezzel az indoklással. 39N
2017. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Én alapból igényes vagyok a környezetemre, alap a rend és tisztaság, attól függetlenül, hogy milyen a párkapcsolati státuszom. Szerintem csak lusta vagy igénytelen a barátnőd
2017. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
95%

Alaposan átgondolnám a kapcsolat létjogosultságát:)


Ha nem tud ugyanannyit beletenni a kapcsolatba, mint te, akkor az egy kiegyensúlyozatlan dolog lesz, ami garantált boldogtalanság, akár hivatalos papírral, akár anélkül.


Rövidebben: rúgd ki a francba és keress egy normális nőt.

2017. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
(Csak) férjhez akar menni. Menekülj amig nem késő.
2017. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Ennel szarabb kifogast meg sosem hallottam arra, hogy "valojaban egy lusta pi-csa vagyok, aki maximum a pi-csajat tudja tartani a farokra, ellenben egy levest nem tudok feltenni, es siman elelek a mocsokban... ja es mindezt te fizeted".
2017. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A legrosszabb ***** válasza:
35%
Tisztaságmániás vagyok. Nem tűrném sokáig a redvát körülötte.
2017. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy nem is a takarítás dolog zavar hanem az hogy ha ezen a téren így gondolkozik akkor biztos más téren is ez van csak nem mondja el. Megmondtam neki ha ő így gondolja akkor mostantól én is annyit teszek érte amennyit egy kapcsolatért érdemes tenni szerintem de ez kevesebb lesz annál mint amennyit eddig nyújtottam. Nem szólt rá semmit csak nézett aztán próbált belémkötni meg támadni hogy nekem biztos nem is fontos a házasság stb. tipikus lelki zsarolás amiben részben igaza is van hiszen nem vagyunk házasok de ez had legyen már az én szabad döntésem hogy mikor akarom megkérni a kezét. Számomra ez egy jelképes dolog, és az esküvő után is ugyanaz lenne mint eddig, ő viszont valami misztikus csodát vár utána hogy majd akkor lesz minden tökéletes ha rajta lesz a gyűrű és hogy neki az rengeteget számít... Megértem ezt is de azt nem hogy mégis miben lesz más együtt élni házasság után mint most? Én maximálisan annyit teszek most is mint majd utána, de mivel ezt mondta és ahogyan mondta az számomra kiábrándítóan hangzott mert akkor ő nem teszi bele magát 100% osan az együttélésbe ezek szerint. Remélem érthetően fogalmaztam, köszönöm a tanácsokat előre is. Én 28 vagyok ő 22, ezért sem kapkodok egy esküvővel egyenlőre.
2017. aug. 28. 19:07
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
Megsúgom, házasság után sem lesz jobb, de válásnál viszi a házasság alatt általad vásárolt cuccok felét is szóval neki jó bank vagy.
2017. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7%
Úgy szájba verném a barátnődet, mint tisztaságmániás, tisztességes háziasszony ( pedig még nem is vagyok a párom felesége), hogy a fal adná a másikat, már uram bocsáss...
2017. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
38%
Hát akkor takaríts, ha tisztasagmaniad van. Ő nem dolgozik? Azért, mert te többet keresel, nem bejárónő a barátnőd. Házasság után sem csak az ő dolga a ganezas. Ha van esze, lelép, te meg vegyél egy bejaronot.
2017. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!