Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem ért meg a "párom"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg a "párom"?

Figyelt kérdés

Szeret ő engem egyáltalán?

Épp szombat délután van... Gyereket lefektettem mert megfázott kicsit és pihennie kell. Én 8 órában dolgozom egy óvodát vezetek. Mellette minden reggel elkészítem a családot suli munka bevásárlás mosás mosogatás takker... Olyan kupis a lakás mert tegnap egy pár órára felmentem egy barátnőmhöz egy pohár borra (ez kb 2x) fordul elő egy évben. Párom meg egész nap fekszik és amiatt morog h molyen kosz és rendetlenség van. 2x kelt fel enni közben táblagépezik. Én ma sztrájkolok. Szét hasad a fejem, voltam bevásárolni, kúráltam a gyerek nátháját, de pihennem kell. Látom ez nem tetszik a páromnak mert óriási a kupi, de most akkor is alszok egyet. Neki miért nem kell csinálnia semmit? Miért ilyen. Többet dolgozok egy héten mint ő. A gyereken meg a háztartáson sem kell gondolkodnia... Miért van ez így?



2017. okt. 14. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy a párod korábban is ilyen volt. Utólag okos az ember, de ilyennel miért alapítottál családot?


Az első együtt élt hónap után kiderül, hogy valaki mennyire segít otthon. Mennyire tart téged nőnek és mennyire cselédnek.

2017. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy szeret,házicselédje vagy,minek vagy vele?
2017. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. ezeket vele kellene megbeszélned

2. ezeket már sokkal korábban meg kellett volna beszélned vele

2017. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Khm... azért mert hagytad, hogy így alakuljon!

Ha nem tanítod meg és nem várod el a gyerekeidtől, hogy rakjanak rendet, akkor nem fognak rendet rakni!


Ha te úgy állsz hozzá hogy mindent megcsinálsz helyette, mert te vagy a nő, neked áll kézre a dolog, ő meg ebben él, akkor persze, hogy ez lesz belőle.


A nagypapám régen megfőzte az ebédet, aztán mamám átvette a konyha felett az irányítást, még a kaját is kimerte mindig neki. A végén egy lagziban a papám várta, mint a jó gyerek, hogy a mamám merjen neki, mert így "szokták" és kiborult, amikor mondta a mamám, hogy itt merjen ő magának.


Szóval ki kell alakítani egy új rendszert, ha nem tetszik és következetesen végig csinálni.

2017. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Legyen már tartásod,cselédnek tart a büdös g**i.. :(
2017. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te maskor is mindent megcsinalsz, akkor mit varsz? Hogy birsz egy ilyen lusta emberrel egyutt elni? En mar reg kidobtam volna, azert nem kell ferfi a hazba, hogy koptassa a kanapet.
2017. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt sokkal hamarabb kellett volna tisztázni vele, nem most, amikor már gyerek is van. Apropó, gyerek... az apját miért nem a férjedként emlegeted? Nem vett el, de te szültél neki?! Mert ha igen, akkor ne csodálkozz, hogy egy egyszerű cselédet lát benned... a nőt meg majd megkeresi a szeretőjében.
2017. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)) te választottad
2017. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy lusta dög, ennyi.
2017. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!