Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túlreagáltam volna a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna a párom "beszólását"?

Figyelt kérdés
Zuhanyzás után kijöttem egy szál törölközőben és megkértem a párom, hogy nem törli meg a hátam mert nem érem el. Próbáltam szexi lenni és mikor vettem volna le a törölközőt mondta a párom ilyen tök nyugodt arccal, hogy ha lefogynék könnyebben elérném. Közben elindult, hogy azt tegye amire kértem de bementem a fürdőbe és nem volt erőm kijönni aztán a kanapén aludtam hiába kérlelt. Azt mondja túlreagáltam de nekem még a szakítás is megfordult a fejemben mert tudja, hogy nagyon félek a meghízástól (fogyózom is) és maga az együttlét kezdeményezése is nehezen megy régi rossz emlékek miatt.

2017. okt. 15. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Én undoritonak tartom hogy ekkora nyomàst helyeznek egyesek a nőkre evvel a sulykérdéssel én normàl csajokat szeretek de szeretem a kis kényelmességet a nőn
2017. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Jó nagy bunkó volt. Ha együtt éltek, nyilván tudja, hogy fogyózol is, és ez a téma érzékenyen érint. Ezen kívül a kapcsolatban minden rendben? Ha igen, akkor szerintem ne agyalj szakításon.

21N

2017. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem te is sutácska voltal, meg a parod is bunko.
2017. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Szegény csak nem vette a lapot a szexizésre..


Sovány vagyok, mindenemet elérem, hülyeséget nem mondott, de senki nem kért tanácsot, hogy lehetne könnyebb. Illetve feltételezhetné, hogy tudod te is, hisz tudja, hogy diétázol(ugye sportolsz is?)


Szerintem azért mondta, mert fárasztónak érezte a háttörlést és nem jött le neki a szexizés. Sima bosszankodás volt egy szívességkérés miatt, szerintem túlreagálod.

2017. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Idióta volt a párod. Egyrészt örülnie kellene, hogy dolgozol a fogyáson, ebben támogatnia kellene. Másrészt elszalasztott egy kellemes estét. Harmadrészt nem ismeri be, hogy hibázott, ezzel kockáztatja, hogy elveszít.
2017. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
1 es voltam kösz a lepontozàst így is 60 alatt vagyok hovà sűllyedjek tovàbb?
2017. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Oh kaptam egy likeot kozben bocsànat
2017. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Jogos a sértettséged, a nőknél ez egy rendkívül érzékeny pont. Én azt mondom, ne hagyd annyiban és vedd fel a kesztyűt - amikor nem számít rá, vágj vissza, biztos van a párodnak is gyenge pontja. Mondjuk ha kopaszodik, vagy rendetlen, esetleg néha csapzott, ápolatlan, túl sokat zabál, nem hajtja le az ülőkét, stb... A pasikon is sok fogást lehet találni. "Bosszuld meg", de szakítani azért emiatt nem kell.
2017. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Miert lett mindenki lepontozva? :D A pasid bunko, de ilyen helyzetben meg egy kevesbe bunko is maximum nevet egyet, ha veszi a lapot, vagy a masik fele meg csak siman megtorli a hatadat, es utana azon topreng, hogy "miert nem tudja o megtorolni a hatat?".
2017. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Először is, igen kicsit tapló volt a párod, de ha bocsánatot kért, fogadd el és lépj túl rajta.

Másodszor: ülj le vele és közöld normális hangnemben, hogy ez neked érzékeny terület, ne mondjon már ilyeneket.

Harmadszor: gondolkodj kisit el magadon is. Miért görcsölsz a súlytémán? Úgy érzem, meg akarsz felelni valakinek, aki nem magad vagy, közben pedig bele vagy ebbe gebedve, hogy nehogy meghizz. Voltam itt, hidd el, nem teljes az élet, amig el nem engeded a mérleg témát. Kicsit áss magadba, hogy kinek is akarsz te megfelelni? A társadalomnak? Féled, hogy elveszted a párod? Miből jön ez?

2017. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!